Senior Java/Kotlin developer

ESTEN s.r.o.

Južná trieda, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 800 EUR/mesiacod 2800 Eur/mesiac, závisí od znalostí a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného lead vývojára so skúsenosťami do nášho tímu na konkrétny projekt. Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj aplikácii (ideálne full-stack), analýza požiadaviek a návrh riešení, code review a mentoring mladších kolegov.

Esten ponúka benefity, ktoré robia z práce skvelé miesto a preto okrem atraktívneho platu zažiješ:
priateľskú pracovnú atmosféru,
mladý tím skvelých kolegov,
vedenie, ktoré víta otvorenú diskusiu,
podporu vlastných nápadov,
flexibilný pracovný čas + možnosť práce z domu,
firemné podujatia a teambuildingy,
príležitosti na odborný a osobnostný rozvoj,
možnosť zlepšiť sa v stolnom futbale,
príspevok na športové aktivity.

A to nie je všetko. Pošli CV a príď k nám vidieť a zažiť viac.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Java, Kotlin, SpringBoot. výhodou znalosť Angular, alebo React, výhodou DevOps – Kubernetes, Azure.

Nemusíš vedieť všetko, očakávame však túžbu učiť sa.

Nášmu klientovi ponúkame viac ako riešenia, ponúkame mu inovácie. Preto tvrdo pracujeme na tom, aby sme podávali tie najlepšie výsledky a prinášali mu neustále špičkové technologické riešenia.

Náš klient je náš partner. Chceme mu maximálne porozumieť a uspokojiť jeho požiadavky. Preto naše riešenia vychádzajú z jeho reálnych potrieb a sú na mieru prispôsobené jeho každodennej realite.

Náš klient hľadá úsporu nákladov. A nielen to. Chce optimalizáciu, vyššiu kontrolu, znižovanie prestojov. Chce získať konkurenčnú výhodu. My v ESTENE mu ju vieme zabezpečiť.

Náš klient chce spoľahlivý tím. My mu ponúkame viac. Ponúkame mu kvalifikovaných, motivovaných partnerov, ktorí s ním budú hovoriť otvorene a na rovinu. Takí sú naši zamestnanci. Ty môžeš byť jedným z nich.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dana Marková
Tel.: +421911470292
E-mail: poslať životopis
ID: 3593789  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac