Prodejce/-kyně pro kosmetiku Bobbi Brown

Estée Lauder CZ, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
750 EUR/měsícBonusy a komise za prodej

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi módu a líčení?

Značka Bobbi Brown hledá Prodejce-kyni na 0,75 úvazku pro prodejnu Douglas v Auparku.

Ideální kandidát by měl být jazykově vybaven, mít zkušenosti z prodeje a znát základní Make Up techniky.

Pracovní náplň:

• Poskytovat úžasný zákaznický servis všem návštěvníkům prodejny

• Pomáhat při plánování a provádění speciálních eventů

• Aktivní účast na všech školeních a další rozvojových aktivitách

Požadavky:

- chuť prodávat a dělat lidi krásnější

- nebát se komunikovat a předávat kosmetické znalosti

- reprezentativní vystupování

- znalost Anglického jazyka

Nabízíme:

- kvalitní platové ohodnocení

- zaškolení produktové i vizážistické

- zázemí mezinárodní stabilní firmy

- produkty zdarma z portfolia Estée Lauder Companies

- pravidelné týmové soutěže

- stravenky

- sick days a týden dovolené navíc

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

Obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Make-up techniky, znalost značky, komunikace se zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Všechny krásné věci začínají vizí, snem. Estée Lauder se drží stále stejné filozofie - doručit každému z nás to nejlepší! A právě díky špičkovému výzkumu, inovacím a službám se z Estée Lauder stala mezinárodní společnost působící ve více než 140 zemích, která změnila tvář celého kosmetického průmyslu a každý den nám připomíná, že je to nás být ženou, být krásná, být sama sebou.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 4400650  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/měsíc