Do našeho bratislavského týmu hledáme vizážistu/prodejce

Estée Lauder CZ, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

M·A·C vizážista je zodpovědný za poskytování excelentního zákaznického servisu a dosahování stanovených
prodejních cílů skrz výjimečné komunikační dovednosti a vizážistické schopnosti. Mezi další náplní práce
patří starostlivost a péče o celkový chod prodejny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Poskytujeme:
· Zázemí silné mezinárodní společnosti
· Možnost profesionální růstu
· Pravidelná školení k rozvíjení komunikačních a vizážistických dovedností
· Odpovídající platové ohodnocení
· Rozmanitý bonifikační systém

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy s motivačním dopisem na email: mpitrova@cs.maccosmetics.com

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
· Praxi ve vizážistickém oboru
· Zkušenost z prodeje a přímého zákaznického servisu
· Profesionální vystupování
· Časovou flexibilitu
· Týmového ducha
· Angličtina na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

M·A·C Cosmetics oslavuje krásu ukrytou v každém člověku – bez ohledu na věk, rasu či pohlaví.
M·A·C nabízí výjimečnou kolekci kosmetických produktů, které už od vzniku značky v roce 1984 milují a
prosazují profesionální umělečtí maskéři na celém světě. M·A·C oslavuje individualitu v každém z nás a
buduje komunitu uměleckých maskérů, modelek a modelů, fotografů a novinářů, kteří značce pomáhají růst
na základě sdělování svých zkušeností s ní. Tyto vlivné osobnosti spolupracují na sezónních módních
kolekcích a vytvářejí tak trendy. Zároveň také prostřednictvím školení formují nové generace uměleckých
maskérů.
M·A·C je součástí velké americké korporace Estée Lauder Companies.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec

Ovocný trh 2
110 00 Praha

Kontakt

ID: 3241850   Dátum zverejnenia: 15.11.2017