Koordinátor pre oblasť BOZP, ochrany životného prostredia a 5S

Neklar Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Estamp Slovakia, Továrenská, Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
1 650 EUR/mesiacUvedená mzda je orientačná. Finálna výška mzdy bude predmetom partnerskej dohody a bude závisieť od odborných znalostí, skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Evidencia a spracovanie spotreby energií a vody,
- Riešenie úloh v oblasti ochrany životného prostredia, príprava a implementácia preventívnych a nápravných opatrení,
- Podieľanie sa na dodržiavaní zásad BOZP a ochrany pred požiarmi (OPP),
- Implementácia a udržiavanie požiadaviek podľa normy ISO 14 001 a ISO 45 001,
- Vytváranie, preskúmanie a vykonávanie operačného plánu BOZP.
- Sledovanie zmien právnych predpisov v oblasti BOZP, OPP - príprava a aktualizácia internej dokumentácie BOZP, PO a ich implementácia v spoločnosti,
- Príprava a aktualizácia internej dokumentácie v oblasti BOZP, OPP a ochrany životného prostredia,
- Zavádzanie systémov 5S vo všetkých oblastiach spoločnosti,
- Tvorba a kontrola dodržiavania akčného plánu systému 5S,
- Vykonávanie auditov systému 5S,
- Príprava pravidelných správ a reportov,
- Monitoring KPI indikátorov výkonnosti procesov v oblasti BOZP a 5S,
- Príprava a účasť na interných, zákazníckych a externých auditoch v oblasti BOZP, OPP a ochrany životného prostredia,
- Vykonávanie školení v oblasti BOZP, OPP a ochrany životného prostredia pre zamestnancov,
- Komunikácia s úradmi štátnej a verejnej správy (okresný úrad, Slovenská inšpekcia životného prostredia, Inšpektorát práce, RUVZ,),
- Komunikácia s externými dodávateľmi v oblasti BOZP, OPP a ochrany životného prostredia,
- Denné kontroly a operatíva v prevádzke,
- Plnenie úloh podľa príkazov nadriadeného.

- plná podpora pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov,
- práca v rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti,
- skutočná príležitosť kariérneho rozvoja.

V prípade záujmu o túto pozíciu, prosím, pošlite životopis, v ktorom bude uvedený súhlas na spracovanie osobných údajov podľa článku 6 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) o spracúvaní osobných údajov obsiahnutých v životopise, motivačnom liste a dotazníku. Spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov. Osobné údaje môžu byť poskytnuté týmto príjemcom: subjekty vykonávajúce psychodiagnostiku, poskytovateľ IT podpory, subjekt zabezpečujúci výkon externého auditu, spolupracujúce personálne agentúry a subjekty, ktorým poskytnutie osobných údajov vyplýva zo zákona.
Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania a ďalších 12 mesiacov po jeho ukončení; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú nadväzne využívané na pracovnoprávne účely.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Ak sa Vám neozveme do 21 dní, rozhodli sme sa pre iného uchádzača. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci,environmentalistika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

- analytické, logické a technické myslenie,
- komunikatívnosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- dobré organizačné schopnosti,
- samostatnosť
- ochota učiť sa moderné manažérske postupy.

Spoločnosť Neklar (Estamp) pôsobí na medzinárodnom trhu takmer 40 rokov. V roku 2006 bola na Slovensku založená jej dcérska spoločnosť s obchodným menom Estamp Slovakia. Jej činnosťou je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je exportovaná. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4493247  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac