Účtovník

Neklar Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Továrenská, Zlaté Moravce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiacUvedená mzda je orientačná. Finálna výška mzdy bude predmetom partnerskej dohody a bude závisieť od odborných znalostí, skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia účtovníctva,
- účtovanie a evidencia bankových výpisov,
- účtovanie a evidencia miezd zamestnancov,
- účtovanie skladov,
-vystavovanie odberateľských faktúr a zaúčtovanie došlých a vystavených faktúr a ich evidencia, kontrola obratov a zostatkov na jednotlivých analytických účtoch účtovej osnovy,
- zostavenie mesačnej uzávierky,
- účtovanie DPH, mesačné vystavovanie daňového priznania DPH, mesačné vystavovanie súhrnného výkazu DPH,
- príprava finančných analýz,
- riadenie obehu hotovosti,
- mesačné vystavenie výkazu Intrastat a vypĺňanie štatistík,
- práca s pokladňou,
- vystavovanie ročného výkazu o plnení povinného podielu zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím,
- komunikácia s materskou spoločnosťou
- plnenie iných úloh podľa pokynov nadriadeného.

- plná podpora pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov,
- práca v medzinárodnej spoločnosti,
- práca v dynamickom a mladom kolektíve.

V prípade záujmu o túto pozíciu prosím pošlite životopis, v ktorom bude uvedený súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Ak sa Vám neozveme do 21 dní, rozhodli sme sa pre iného uchádzača. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník

Počet rokov praxe

3

- analytické a logické myslenie
- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci
- organizačné schopnosti
- ovládanie podvojného účtovníctva
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- znalosť SAP-u výhodou

Spoločnosť Neklar (Estamp) pôsobí na medzinárodnom trhu takmer 40 rokov. V roku 2006 bola na Slovensku založená jej dcérska spoločnosť s obchodným menom Estamp Slovakia. Jej činnosťou je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je exportovaná. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4438844  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac