Personalistka, Personalista

Neklar Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 52, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude predmetom partnerskej dohody a bude závisieť od odborných znalostí, skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná zmluva na dobu určitú - zastupovanie rodičovskej dovolenky na obdobie 2 rokov (približný odhad) s možnosťou predĺženia,
- zaujímavá príležitosť pre ďalší kariérny rozvoj, možný postup na pozíciu HR Generalista,
- príprava podkladov pre spracovanie miezd a aktívna spolupráca pri ich spracovaní,
- vedenie personálnej agendy (príprava pracovných zmlúv, dohôd, vrátane dodatkov k pracovným zmluvám, sledovanie pracovných pomerov na dobu určitú),
- správa dochádzkového systému,
- aktívny nábor a administratívne zabezpečenie nástupu nových zamestnancov,
- plánovanie, zabezpečovanie a organizovanie povinných lekárskych prehliadok, sledovanie ich platnosti,
- plánovanie, zabezpečovanie a organizovanie odborných školení, sledovanie ich platnosti, zhromažďovanie podkladov, príprava plánu školení na aktuálny rok,
- príprava denných, týždenných a mesačných reportov,
- aktívna spolupráca pri zákazníckych auditoch a auditoch systémov kvality,
- zabezpečenie administratívnych prác na personálnom oddelení,
- spoluúčasť pri organizovaní firemných podujatí,
- plnenie úloh podľa príkazov nadriadeného.

- plná podpora pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov,
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti,
- skutočná príležitosť kariérneho rozvoja.

V prípade záujmu o túto pozíciu prosím pošlite životopis, v ktorom bude uvedený súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Ak sa Vám neozveme do 21 dní, rozhodli sme sa pre iného uchádzača. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment, ekonomika, obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika

Počet rokov praxe

4

- nevyhnutnou podmienkou je minimálne 3-ročná relevantná prax na pracovnej pozícii s podobnou pracovnou náplňou,
- skúsenosti s prípravou podkladov pre spracovanie miezd a ich spracovaním sú výhodou,
- zrelá osobnosť s proaktívnym prístupom,
- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie,
- zodpovedný prístup k práci,
- organizačné schopnosti,
- dôveryhodnosť.

Spoločnosť Neklar (Estamp) pôsobí na medzinárodnom trhu takmer 40 rokov. V roku 2006 bola na Slovensku založená jej dcérska spoločnosť s obchodným menom Estamp Slovakia. Jej činnosťou je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je exportovaná. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4340618  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac