Pomocný pracovník údržby

Neklar Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 52, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
01.08.2020
624 EUR/mesiack základnej mzde bude pripočítaný príplatok za rizikové pracovisku hluku a bonus za dochádzku a pracovnú disciplínu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 1 zmenu
- údržba budovy a jej okolia (kosenie trávy, zimná údržba, starostlivosť o zeleň, jednoduché opravy vybavenia kancelárií, maliarske práce),
- pomocné práce pre oddelenie údržby a oddelenie trvalého zlepšovania,
- plnenie príkazov nadriadeného.

V prípade záujmu o túto pozíciu prosím pošlite životopis, v ktorom bude uvedený súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Ak sa Vám neozveme do 14 dní, rozhodli sme sa pre iného uchádzača. Ďakujem za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- samostatnosť
- pracovitosť

Spoločnosť Neklar (Estamp) pôsobí na medzinárodnom trhu takmer 40 rokov. V roku 2006 bola na Slovensku založená jej dcérska spoločnosť s obchodným menom Estamp Slovakia. Jej činnosťou je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je exportovaná. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3558690  Dátum zverejnenia: 6.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 624 EUR/mesiac