Skladník

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Miesto práce
Mnešická 11, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné spracovanie dodávok tovaru, fyzický príjem a uskladnenie tovaru na skladové miesta, kompletné spracovanie predajných objednávok, vyskladnenie tovaru pre zákazníkov, príprava tovaru pre prepravnú spoločnosť, inventarizácia tovaru a ďalšie činnosti súvisiace s prácou v sklade

perspektívna a zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
jednozmenná prevádzka
možnosť osobného rastu
priateľský kolektív

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme, reagovať budeme na tie ponuky, ktoré spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť a spoľahlivosť
samostatnosť
manuálna zručnosť
platný preukaz na prácu s VZV

Spoločnosť EST Elektro-System-Technik s.r.o. (EST), ktorá patrí do skupiny firiem s takmer storočnou históriou a pôsobnosťou v Nemecku, v Čechách a na Slovensku, sa za viac ako 16 rokov svojej existencie v Slovenskej republike stala zabehnutou a stabilnou obchodnou spoločnosťou v oblasti predaja výrobkov pre elektroinštaláciu.

Na slovenskom a českom trhu zastupujeme renomovaných výrobcov z Nemecka, Belgicka, Rakúska, Francúzska a Talianska, ktorí patria ku špičke vo svojom odbore. Naše produkty nájdete u našich veľkoobchodných partnerov na Slovensku a v Čechách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3308408  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou