Material Engineer (Materiálový inžinier)

Miesto práce
Gemerská Hôrka
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím Plant Initiative hľadá k sebe posilu. Ak Ťa zaujíma práca materiálového inžiniera, máš potrebné skúsenosti a chcel by si uplatniť a ďalej rozvíjať svoje zručnosti, teraz je šanca sa prihlásiť.

O pozícii:
Do nášho tímu hľadáme materiálového inžiniera (Material Engineer), ktorý bude zodpovedný za správne riadenie aktivít a dodržiavanie časového plánu s cieľom materiálovej racionalizácie a úspory.
Hľadáme ľudí, ktorí sa stotožňujú s našimi hodnotami, neboja sa výziev, inovácií, experimentovania a práce v dynamickom prostredí. Neustále sa snažíme o zlepšovanie našich produktov ako aj samých seba. Ak si takým aj Ty, radi sa s Tebou porozprávame.

Čo bude Tvojou prácou
• Riadenie a koordinácia aktivít pri zavádzaní nových surovín resp. optimalizácia existujúcich surovín (CHAMP)
• Spolupráca s výrobou, logistikou, centrálnymi funkciami a dodávateľmi v oblasti kvality surovín (reklamačné konania, overovanie nových druhov surovín pre potreby závodu, udržiavanie a zlepšovanie spolupráce s dodávateľmi surovín)
• Efektívne udržiavanie systému vstupnej a priebežnej kontroly surovín

Čo Ti môžeme ponúknuť
V Essity veríme, že každá kariéra je jedinečná tak, ako je jedinečný každý zamestnanec. Preto zamestnancov podporujeme v rozvíjaní ich potenciálu za pomoci našej víťaznej kultúry motivovanej naším poslaním.

Základná mesačná mzda je minimálne 1200 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity (13. plat, 14. plat, bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru).

Výkon práce je v našom závode v Gemerskej Hôrke (18 km od Rožňavy).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kto si
• Anglický jazyk ovládaš na pokročilej úrovni (slovom aj písmom)
• Si komunikatívny a nerobí Ti problém pracovať s informáciami
• Máš analytické myslenie a schopnosť koordinovať predmetné požiadavky v rámci organizácie
• Máš schopnosť efektívne plánovať a riešiť súbežne väčší počet aktivít
• Dokážeš pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Máš ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
• Dokážeš pracovať s počítačom (MS Office,....)
• Praktické skúsenosti na podobnej pozícii výhodou, ako aj skúsenosti s normami ISO 9001:2000 a 14001:2004
• Praktické skúsenosti s MAPxr/PLM/FMEA/CHAMP/SOP 00021 výhodou

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 4515480  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac