Graduate Engineer

Miesto práce
Gemerská Hôrka
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si začať svoju kariéru v zaujímavom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí výroby? Si absolventom technického odboru a chcel by si svoje zručnosti ďalej rozvíjať vo vedúcej, medzinárodnej spoločnosti?

Potom je Essity, líder v oblasti hygieny a zdravia, tou pravou spoločnosťou pre Teba !

O pozícii

Hľadáme talentovaných kandidátov, ktorých láka prostredie projektov a inovácií a ktorí pomôžu formovať budúcnosť Essity. Ak si ambiciózny a chceš robiť prácu na ktorej záleží, potom je toto príležitosť práve pre Teba!
Práca v Essity to nie je len kariéra, je to šanca urobiť svet zdravším, hygienickejším a bezpečnejším miestom.

Práve teraz hľadáme absolventov technických odborov/ inžinierov ktorí budú svoje nové skúsenosti nadobúdať v našom závode v Gemerskej Hôrke a budú tak pripravení pre možnú kariéru v Essity Global Manufacturing organizácii.

Budeš súčasťou nášho tímu a budeš sa podieľať na projektoch a inováciách.

Hľadáme ľudí, ktorí sa stotožňujú s našimi hodnotami, neboja sa výziev, inovácií, experimentovania a práce v dynamickom prostredí. Neustále sa snažíme o zlepšovanie našich produktov ako aj samých seba. Ak si takým aj Ty, radi sa s Tebou porozprávame

Čo bude Tvojou prácou

• Rozvíjať svoje schopnosti pre oblasť projektov, inovácií a získavať vedomosti v oblasti zavádzaní noviniek.
• Nadobúdanie technických zručností v rôznych oblastiach a učiť sa riešiť problémy,
• Podpora skúsenejších kolegov pri ich každodenných úlohách
• Podpora pri vylepšení výroby, technológií a produktov
• Vykonávanie štandardných technických úloh a príprava dokumentácie

Čo Ti môžeme ponúknuť

V Essity veríme, že každá kariéra je jedinečná tak, ako je jedinečný každý zamestnanec. Preto zamestnancov podporujeme v rozvíjaní ich potenciálu za pomoci našej víťaznej kultúry motivovanej naším poslaním. Náš záväzok je vyjadrený aj tým, čomu veríme: sme odhodlaní, staráme sa, spolupracujeme a máme odvahu.

Ponúkame Ti pracovnú pozíciu v globálnej spoločnosti, ktorá zastrešuje mnohé silné medzinárodné značky. Umožníme Ti rozvinúť a posilniť Tvoje zručnosti a kompetencie a poskytneme Ti možnosti rozvoja tak na lokálnej ako aj medzinárodnej úrovni.

Základná mesačná mzda je minimálne 1050 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity. (13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kto si

V Essity veríme, že absolventi zohrávajú dôležitú úlohu pri zdolávaní status quo, pri vedení zmeny a majú pozitívny vplyv na globálny biznis v oblasti hygieny a zdravia. Kariéra v Essity je o tom, byť inšpirovaný, zdolávať výzvy a byť motivovaný dosahovať svoje ciele a skúšať nové veci.

• Predošlú pracovnú skúsenosť nepožadujeme, no prípadné relevantné stáže sú výhodou
• Podmienkou je vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa v Technickom alebo príbuznom odbore (najneskôr 18 mesiacov spätne)
• Dobrá znalosť angličtiny a slovenského jazyka
• Ochota cestovať a prípadné dočasné presťahovanie v záujme kariérneho rozvoja sú vítané
• Nadšená, motivovaná a zvedavá osoba, ktorá dokáže byť tímovým hráčom ochotným pomôcť dosiahnuť úspech

Nepremeškaj svoju šancu prihlásiť sa!

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 4501379  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac