Enviromental Engineer

Miesto práce
Gemerská Hôrka
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím RESH hľadá nového člena do svojho tímu. Ak spĺňaš dané požiadavky, zaujíma ťa oblasť Enviro, určite sa prihlás.

O pozícii:
Do nášho tímu aktuálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Enviromental Engineer. Osoba na tejto pozícii bude okrem iného zodpovedná najmä za dodržiavanie environmentálnych požiadaviek.
Hľadáme ľudí, ktorí sa stotožňujú s našimi hodnotami, neboja sa výziev, inovácií a experimentovania a práce v dynamickom prostredí. Neustále sa snažíme o zlepšovanie našich produktov ako aj samých seba. Ak si takým aj Ty, radi sa s Tebou porozprávame.

Čo bude Tvojou prácou
• Zodpovednosť za sledovanie legislatívy v oblasti Životného prostredia, a archívnictva a zodpovednosť za identifikáciu zmien nutných pre súlad aktivít spoločnosti s týmito požiadavkami
• Zodpovednosť za koordináciu archivácie a vyraďovanie spisov vo výrobnom závode a za jej súlad s legislatívnymi predpismi
• Koordinácia upratovania vnútorných priestorov závodu
• Koordinácia regulácie škodcov PEST Control- dezinfekcia, dezinsekcia a deratizácia
• Zodpovednosť za schvaľovanie a evidenciu chemických látok
• Vykonávannie pracovných činností v súlade so systémami riadenia podľa noriem ISO 9001 a 14001, ISO 45001, ISO 13485 a štandardov IFS, BRC, FSC.
• Vyšetrovanie a vedenie evidencie environmentálnych incidentov
• Sledovanie, evidencia a kontrola dodržiavania všeobecne záväzných právnych predpisov a podmienok z udelených rozhodnutí pri užívaní vôd, pri zaobchádzaní so znečisťujúcimi látkami, odpadmi a ochranou ovzdušia

Čo Ti môžeme ponúknuť

V Essity veríme, že každá kariéra je jedinečná tak, ako je jedinečný každý zamestnanec. Preto zamestnancov podporujeme v rozvíjaní ich potenciálu za pomoci našej víťaznej kultúry motivovanej naším poslaním.
Základná mesačná mzda je minimálne 1250€ btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity.
(13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru)
Výkon práce je v našom závode v Gemerskej Hôrke (18 km od Rožňavy)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Kto si
• Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v odbore technických vied alebo prírodných vied
• Odborná prax vo funkcii vodohospodár výhodou
• Znalosť anglického jazyka na úrovni min. Pre-intermediate
• Znalosť práce s počítačom (MS Office, internet)
• Organizačné a riadiace schopnosti
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Flexibilita a vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 4494931  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac