Elektro Inžinier

Miesto práce
Rožňava
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu aktuálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Elektro Inžinier. Osoba na tejto pozícii bude zodpovedná za zaistenie stabilného výrobného procesu výrobnej linky po elektrotechnickej stránke a za udržiavanie a vylepšovanie zverených výrobných zariadení s cieľom eliminovať neplánované zastavenie a kvalitatívne defekty.
Hľadáme ľudí, ktorí sa stotožňujú s našimi hodnotami, neboja sa výziev, inovácií a experimentovania a práce v dynamickom prostredí. Neustále sa snažíme o zlepšovanie našich produktov ako aj samých seba. Ak si takým aj Ty, radi sa s Tebou porozprávame.

Čo bude Tvojou prácou
• Analyzovať a odstraňovať elektrotechnické poruchy výrobnej linky
• Vytvárať štandardy pre elektrotechnické procesy
• Aktualizovať elektro-dokumentáciu, programy a súbory pre riadiace automaty (PLC - Siemens, Allen Bradley), pohony a ďalšie elektrokomponenty
• Vytvárať stratégiu preventívnej údržby
• Určiť a objednať optimálne množstvo náhradných dielov
• Vykonávať školenia tímu zmenových elektrikárov

Čo Ti môžeme ponúknuť
V Essity veríme, že každá kariéra je jedinečná tak, ako je jedinečný každý zamestnanec. Preto zamestnancov podporujeme v rozvíjaní ich potenciálu za pomoci našej víťaznej kultúry motivovanej naším poslaním.
Základná mesačná mzda je minimálne 1250 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity.
(13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru)
Výkon práce je v našom závode v Gemerskej Hôrke (18 km od Rožňavy)
V prípade, že máte problém s prihlásením sa, kontaktujte nás na tel. čísle 0911 679 331 (v pracovných dňoch v čase od 9,00 do 15,00).

Together, we are improving lives, every day.
Working at Essity is not just a career; it is a chance to directly make the world a healthier, more hygienic and safer place. With impactful innovations coupled with sustainable solutions, we strive to reach more people every year with the necessary and essential solutions for well-being.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru 1. alebo 2. stupňa, alebo stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru a prax 2 roky vo výrobe alebo v oblasti automatizácie
• Máš odbornú spôsobilosť práce na elektrotechnických zariadeniach podľa § 21 Vyhlášky č. 508/2009 (resp. §22 Samostatný elektrotechnik výhodou)
• Si flexibilný a máš schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Máš vysoké pracovné nasadenie
• Znalosť anglického jazyka výhodou
• Znalosť práce s PLC Siemens a Allen Bradley výhodou
• Praktické skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 4042441  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac