Accounting Administrator Acc Pay

Miesto práce
Gemerská Hôrka
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Accounting Administrator Accounts Payable. Ak si komunikatívny/a, máš prax v odbore účtovník/čka, ovládaš angličtinu min. na úrovni B1/B2 a chceš svoje znalosti a schopnosti rozvíjať v prostredí medzinárodnej spoločnosti, toto je tá pravá príležitosť pridať sa k nám.

O pozícii:
Osoba na tejto pozícii bude zodpovedná najmä za spracovanie podkladov pre našu poľskú entitu.
Hľadáme ľudí, ktorí sa stotožňujú s našimi hodnotami, neboja sa výziev, inovácií, experimentovania a práce v dynamickom prostredí. Neustále sa snažíme o zlepšovanie našich produktov ako aj samých seba. Ak si takým aj Ty, radi sa s Tebou porozprávame.

Čo bude Tvojou prácou
Medzi Tvoje úlohy bude patriť:
• Registrácia, účtovanie, kontrola dodávateľských faktúr
• Spracovanie účtovných podkladov
• Štatisticko-analytické práce
• Sledovanie záloh
• Kontrola a odsúhlasenie vybraných účtov
• Spracovanie a príprava úhrad
• Komunikácia s dodávateľmi

Čo Ti môžeme ponúknuť
V Essity veríme, že každá kariéra je jedinečná tak, ako je jedinečný každý zamestnanec. Preto zamestnancov podporujeme v rozvíjaní ich potenciálu za pomoci našej víťaznej kultúry motivovanej naším poslaním.

Základná mesačná mzda je minimálne 900 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity. (13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru)

Collaborative and caring Work Environment | Empowerment | Job Impact | Work with a Powerful Purpose | Individual Learning and Development | Health & Safety | Social Responsibility | Innovation

#LI-KC1

Together, we are improving lives, every day.
Working at Essity is not just a career; it is a chance to directly make the world a healthier, more hygienic and safer place. With impactful innovations coupled with sustainable solutions, we strive to reach more people every year with the necessary and essential solutions for well-being.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Kto si
Ak spĺňaš nasledovné podmienky, si ideálny kandidát:
• Máš stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
• Prax v odbore účtovník/-čka výhodou
• Znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) – min. B1-B2 level
• Znalosť práce s počítačom (MS Office)
• Znalosť systému SAP výhodou
• Dobré komunikačné zručnosti a presnosť
• Flexibilná a proaktívna osobnosť
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Znalosť poľského jazyka výhodou
Ide o zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky.

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 3898957  Dátum zverejnenia: 30.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac