Operátor - Mechanik Operátor

Miesto práce
Gemerská Hôrka
Základná hodinová mzda v závislosti od stupňa dosiahnutej kvalifikácie od 3,49 do 4,86 € + ostatné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu Operátor - Mechanik Operátor. Ponúkame prácu na moderných výrobných linkách, v prostredí automatizovaných, digitalizovaných a robotizovaných procesov.

Hlavné úlohy a zodpovednosti
• zabezpečiť plynulý chod výrobnej linky
• vyrábať produkty podľa výrobného plánu
• vykonávať kontrolu kvality produktov
• vykonávať prestavbu výrobnej linky na inú výrobu
• vykonávať pravidelnú údržbu strojov a zariadení
• spolupracovať pri riešení porúch

Informácie o výberovom konaní

Doplňujúce informácie
Predpokladaný nástup : hneď
Jedná sa o pracovný pomer na plný úväzok cez personálnu agentúru. Pri dosiahnutí kvalifikácie mechanik - operátor okamžitý prestup do kmeňového stavu.

Všetky otvorené pracovné pozície nájdete aj na https://www.essity.com/careers/job-opportunities/?jobCountry=Slovakia

Požadujeme
• ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania alebo praktická skúsenosť s prácou na výrobnej linke
• technická a manuálna zručnosť
• schopnosť pracovať s modernými technológiami (PC, tablet, skener, dotykové obrazovky)
• ochota pracovať na zmeny
• ochota zvyšovať si kvalifikáciu a profesijne rásť

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 3614994  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná hodinová mzda v závislosti od stupňa dosiahnutej kvalifikácie od 3,49 do 4,86 € + ostatné benefity.