Operátor výrobnej linky

Miesto práce
Gemerská Hôrka
Mzdové podmienky (brutto)
480.00-640.00 EUR/MONTH

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Operátor výrobnej linky, ktorý je technicky zručný a má chuť pracovať.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
• obsluhovať výrobnú linku
• manipulovať a dopĺňať suroviny na linku
• vykonávať prestavbu výrobnej linky
• vykonávať pravidelnú údržbu strojov a zariadení
• spolupracovať pri riešení porúch

Výkon práce je v našom závode v Gemerskej Hôrke (18 km od Rožňavy).

Ide o pracovný pomer na zmeny na plný úväzok cez personálnu agentúru.

Základná hodinová mzda na tejto pozícii je 3,24 Eur plus príplatky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania alebo praktická skúsenosť s prácou na výrobnej linke
• technická a manuálna zručnosť
• vysoké pracovné nasadenie
• ochota pracovať na zmeny
• ochotu učiť sa a profesijne rásť

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 3472565  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480.00-640.00 EUR/MONTH