Operátor výrobnej linky - letná brigáda

Miesto práce
Rožňava
Mzdové podmienky (brutto)
480.00-640.00 EUR/MONTH
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme na letné obdobie kolegu na pozíciu Operátor výrobnej linky, ktorý je technicky zručný a má chuť pracovať.

Hlavné úlohy a zodpovednosti
• Obsluha výrobnej linky podľa inštrukcií
• Manipulácia a dopĺňanie surovín na linku
• Spolupráca pri bežných opravách, pravidelnej údržbe a prestavbách výrobného zariadenia
• Spolupráca pri riešení porúch
• Udržiavanie čistoty, poriadku na zverenom výrobnom úseku

Doplňujúce informácie

Výkon práce je v našom závode v Gemerskej Hôrke (18 km od Rožňavy). Ide o prácu na zmeny.
Základná hodinová mzda je 3,24€ plus príplatky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
• Praktické skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
• Technická a manuálna zručnosť
• Vysoké pracovné nasadenie
• Ochota pracovať na zmeny
• Ochota učiť sa a profesijne rásť

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 3425113  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480.00-640.00 EUR/MONTH