Electronic Technician

Miesto práce
Rožňava
minimálne 1100 Eur btto mesačne + ostatné zložky mzdy a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho závodu v Gemerskej Hôrke hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technik-Elektronik.

Ak spĺňate predpoklady, chcete pracovať v prostredí vedúcej medzinárodnej spoločnosti, táto pozícia je pre Vás ako stvorená!

Osoba na tejto pozícii bude zodpovedná za zaistenie stabilného výrobného procesu výrobnej linky po elektrotechnickej stránke a za udržiavanie a vylepšovanie zverených výrobných zariadení s cieľom eliminovať neplánované zastavenie a kvalitatívne defekty.

Hlavné úlohy a zodpovednosti
• Analyzovať a odstraňovať elektrotechnické poruchy výrobnej linky
• Vytvárať štandardy pre elektrotechnické procesy
• Aktualizovať elektro-dokumentáciu, programy a súbory pre riadiace automaty (PLC - Siemens, Allen Bradley), pohony a ďalšie elektrokomponenty
• Vytvárať stratégiu preventívnej údržby
• Určiť a objednať optimálne množstvo náhradných dielov
• Vykonávať školenia tímu zmenových elektrikárov

Dodatočné informácie
Miestom výkonu práce je v našom závode v Gemerskej Hôrke (18 km od Rožňavy).
Základný plat na tejto pozícii je minimálne 1100 Eur btto mesačne + ostatné zložky mzdy a bonusy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadujeme
• Dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
• Praktické skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti §21
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Znalosť práce s PLC Siemens a Allen Bradley výhodou
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Flexibilnosť a vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 3423686  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 1100 Eur btto mesačne + ostatné zložky mzdy a bonusy