Capability Leader

Miesto práce
Gemerská Hôrka
2 100 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je minimálne 2100 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity.
plný úväzok
Logo Essity Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš skúsenosti z oblasti výroby, zavádzania výrobných systémov a rád by si využil príležitosť rozvíjať seba a vybrané tímy, pozícia Capability Leader je práve pre Teba. Capability Leader bude zodpovedný predovšetkým za postupné zavádzanie Vlastníctva zariadení na jednotlivé výrobné linky v závode.

Capability Leader bude reportovať Organisation Improvement Manager-ovi (OIM).

Čo bude Tvojou prácou

- Implementovať program Vlastníctva zariadení podľa plánu pre vybrané linky,
- Monitorovať postup implementácie a dohodnúť/určiť dodatočnú podporu podľa potreby
- Vytvoriť a zaviesť štandardy, osvedčené postupy a tréningové materiály v záujme efektívnej implementácie Vlastníctva zariadení a výrazného rozvoja zručností
- Vytváranie prostredia spolu s vedením a tímami liniek, kde budú operátori centrom riešenia problémov a dosahovania výsledkov
- Neustále ďalej rozvíjať tréningové programy a adresovať zistené nedostatky cestou OIM
- Budovať technické schopnosti výrobných tímov a podpora týchto tímov
- Byť vzorom v dodržiavaní BOZP princípov a kvalitatívnych požiadaviek

- 13. plat,
- 14. plat,
- Celozamestnanecký bonus podľa výsledkov spoločnosti
- Bonus za dochádzku
- Príspevok zamestnávateľa na DDS
a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Keďže osoba na tejto pozícii musí vedieť ovplyvňovať iných bez priamej organizačnej podriadenosti, sú potrebné aj skúsenosti s vedením ľudí a ich rozvojom. Ďalšími podmienkami sú:

- Vysokoškolské alebo Stredoškolské vzdelanie v technickom odbore
- Min. 2 ročná skúsenosť na riadiacej pozícii v oblasti výroby
- Organizačné a komunikačné zručnosti
- Znalosť angličtiny na pokročilej úrovni
- Flexibilita a chuť rozvíjať seba a druhých
- Znalosť MS Office
- Skúsenosť so zavádzaním zmeny pracovných postupov výhodou

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Chochulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4760685  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac