Inžinier Absolvent - vhodné pre čerstvých absolventov technických odborov

Miesto práce
Gemerská Hôrka
1 260 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je minimálne 1260 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity. (Garantovaný 13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si začať svoju kariéru v zaujímavom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí výroby? Máš vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa v akomkoľvek technickom odbore a chcel by si svoje zručnosti ďalej rozvíjať vo vedúcej, medzinárodnej spoločnosti?

Potom je Essity, líder v oblasti hygieny a zdravia, tou pravou spoločnosťou pre Teba !

O pozícii

Práve teraz hľadáme absolventov technických odborov/inžinierov so záujmom o uplatnenie sa vo výrobnej oblasti, ktorí budú svoje nové skúsenosti nadobúdať v našom závode v Gemerskej Hôrke.

Čo bude Tvojou prácou

• Rozvíjanie svojích schopností a znalostí pre oblasť výroby, učenie sa ako riešiť problémy, získavanie vedomostí
• Nadobúdanie technických zručností v rôznych oblastiach
• Podpora skúsenejších kolegov pri ich každodenných úlohách
• Pomoc pri projektoch
• Vykonávanie štandardných technických úloh a príprava dokumentácie
• Monitorovanie výrobných procesov a pracovných metód, zber a analýza výrobných dát pre identifikovanie príležitostí na zlepšenie výrobných procesov

Základná mesačná mzda je minimálne 1260 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity. (Garantovaný 13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru)

Viac o našej spoločnosti sa môžeš dozvedieť na www.essity.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto si

• Predošlú pracovnú skúsenosť nepožadujeme, no prípadné relevantné stáže sú výhodou
• Podmienkou je VŠ vzdelanie 1. alebo 2. stupňa v technickom odbore, ktoré si dosiahol v septembri 2021 alebo neskôr
• Znalosť anglického a slovenského jazyka na pokročilej úrovni
• Ochota cestovať a prípadné dočasné presťahovanie v záujme kariérneho rozvoja sú vítané
• Nadšená, motivovaná a zvedavá osoba, ktorá dokáže byť tímovým hráčom ochotným pomôcť dosiahnuť úspech

Nepremeškaj svoju šancu prihlásiť sa!

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Chochulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4517122  Dátum zverejnenia: 16.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 260 EUR/mesiac