Project Manager

Miesto práce
Gemerská Hôrka
1 700 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je minimálne 1700 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity. (13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím Plant Initiative hľadá k sebe posilu. Ak máš skúsenosti a chcel by si uplatniť a ďalej rozvíjať svoje zručnosti pri práci na projektoch, teraz je šanca sa prihlásiť.

O pozícii:

Do nášho tímu hľadáme Projektového Manažéra (Project Manager), ktorý bude okrem iného zodpovedný najmä za správnu implementáciu inovácií vo forme projektov .

Čo bude Tvojou prácou

- Zodpovednosť za prípravu a realizáciu zmien technológie a vyrábaného sortimentu
- Zodpovednosť za zabehnutie nových technológií s novým výrobným sortimentom podľa projektového plánu
- Zodpovednosť za plnenie cieľov v jednotlivých pridelených výrobných projektoch
- Zodpovednosť za doriešenie nepotrebných náhradných dielov týkajúcich sa technologického projektu podľa platných smerníc závodu
- Vedenie projektového tímu zloženého zo zástupcov oddelení dotknutých projektom
- Vedenie realizačného tímu pri realizácii zmien technológie a vyrábaného produktu
- Dodržanie zásad PRIME a Innovation funnel
- Plánovať spotrebu finančných prostriedkov v súlade s úverovou politikou firmy a s požiadavkami na cash-flow
- Zabezpečiť dodržiavanie vecného, časového a finančného plánu výrobných projektov podľa schválenej CAPEX požiadavky
- Svoju činnosť vykonávať v súlade s internými pokynmi a smernicami a neustálym štúdiom a tréningom si osvojovať moderné trendy v oblasti investícií

-13. plat,
- 14. plat,
- Bonus za dochádzku
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
- Parkovacie miesto v mieste výkonu práce
- a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru

Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.essity.com ako aj na www.youtube.com/c/Essity

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kto si
Ak spĺňaš nasledovné podmienky, si ideálny kandidát

- Máš vysokoškolské vzdelanie technického zamerania alebo stredoškolské vzdelanie technického zamerania + prax min. 3 roky na podobnej pozícii
- Máš schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach organizácie
- Máš koncepčné myslenie a technickú zručnosť
- Nerobí Ti problém efektívne organizovať a plánovať
- Si iniciatívny a komunikatívny
- Máš orientáciu na výsledky
- Ovládaš MS Ofice (Excel,Project, PowerPoint) na pokročilej úrovni
- Angličtinu zvládaš na pokročilej úrovni slovom aj písmom

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Chochulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4420572  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac