Program pre absolventov technických odborov - GO! Graduate Engineer

Gemerská Hôrka 400, 049 12 Gemerská Hôrka, Košický kraj, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O programe

V Essity veríme, že absolventi zohrávajú dôležitú úlohu pri zdolávaní status quo, pri vedení zmeny a majú pozitívny vplyv na globálny biznis v oblasti hygieny a zdravia. Kariéra v Essity je o tom, byť inšpirovaný, zdolávať výzvy a byť motivovaný dosahovať svoje ciele a skúšať nové veci.

Vybraní kandidáti sa zúčastnia dvojročného Graduate On-boarding (GO!) Programu v rámci Essity, so začiatkom na jeseň 2018. GO! Program dáva skutočnú prácu s reálnym plánom rozvoja s cieľom poskytnúť pevný základ pre ďalšie uplatnenie v Essity.

Onboarding Program je postavený na relevantných úlohách, s jasnými zodpovednosťami a špecifickými cieľmi týkajúcimi sa toho, čo sa u nás naučíš. Na základe toho účastníci nadobudnú hlbšie pochopenie o Essity ako globálnej organizácii, technické znalosti, porozumejú procesom a nástrojom a popri tom budú súčasne dosahovať konkrétne výsledky dôležité pre náš biznis.

Oblasti zamerania

Ponúkame absolventské pozície v našich výrobných závodoch, ktoré Ťa pripravia na kariéru v Essity organizácii Product Supply. K dispozícii sú príležitosti v rámci Production, Technology a Sourcing oddelení.

Počas 24 mesiacov Essity GO! Programu budeš pracovať s profesionálnymi tímami z výroby, budeš zahrnutý do spoločných skupinových aktivít a projektov a naplno porozumieš Product Supply biznisu.

Počas prvých 6 mesiacov, budeš mať svoj on-boarding plán pre rozvoj zručností dôležitých pre výrobu, budeš nasávať našu kultúru neustáleho zlepšovania sa a získavať znalosti týkajúce sa Product Supply biznisu. Nasledujúcich 18 mesiacov sa sústredíš na technický rozvoj za súčasného riešenia a zdolávania rôznych výziev a budeš tiež pracovať na vlastnom projekte zlepšovania.

Informácie môžeš nájsť aj tu: https://www.essity.com/careers/job-opportunities/program_pre_absolventov_technickch_odborov__go_graduate_engineer/56012/

Úspešným skompletizovaním programu budeš kvalifikovaný na pozície v oblasti výroby.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre bakalárov aj inžinierov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Predošlú pracovnú skúsenosť nepožadujeme, no prípadné relevantné stáže sú výhodou
• Podmienkou je dosiahnutie bakalárskeho stupňa v Technickom/ Purchasing / Supply Chain Management alebo príbuznom odbore najneskôr 36 mesiacov spätne
• Dobrá znalosť angličtiny a lokálneho jazyka
• Ochota cestovať a prípadné dočasné presťahovanie môže byť vyžadované
• Nadšená, motivovaná a zvedavá osoba, ktorá dokáže byť tímovým hráčom ochotným pomôcť dosiahnuť úspech

Zaujalo Ťa to? S pozíciami dostupnými po celom svete je veľa možností ako rozbehnúť svoju kariéru v Essity. Nepremeškaj preto svoju príležitosť prihlásiť sa!

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Libor Kuzma
Tel.: +421902953103
E-mail: poslať životopis
ID: 3311440  Dátum zverejnenia: 19.4.2018