Manipulačný pracovník skladu

Terézie Vansovej 1, 920 01 Hlohovec, Trnavský kraj, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykládky a nakládky vozidiel.
- kontrola kvality a množstva došlého materiálu, tovaru a paliet a jeho uskladnenie podľa skladovacieho poriadku.
- vydávanie výrobkov a tovaru na základe schválených dokumentov
- obsluha a bežná údržba VZV a regálových zakladačov
- manipulácia s odpadom, lisovanie a jeho uloženie na určené miesta a evidencia
- udržiavanie poriadku a čistoty v skladovacích priestoroch a v areáli spoločnosti
- zastupovanie/podpora výroby v prípade potreby:
- zásobovanie materiálom a evidencia
- odvoz hotových výrobkov do skladu a evidencia
- dodržiava zákonné a interné požiadavky BOZP a OPP
- zoznamovanie, dodržiavanie a riadenie sa vydanými organizačnými a riadiacimi pokynmi platnými v spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Miestom výkonu práce je závod v Hlohovci.

Ide o pracovný pomer na dobu určitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- prax na VZV
- platný preukaz na VZV je podmienkou
- pracovitosť
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- dochvíľnosť
- flexibilita
- zodpovednosť

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Libor Kuzma
Tel.: +421902953103
E-mail: poslať životopis
ID: 3308022  Dátum zverejnenia: 12.2.2018