Špecialista Zákazníckeho servisu - Bratislava

ESSILOR SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacDohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikuje so zákazníkmi, rieši prijaté a aktívne hovory, poskytuje informácie, prijíma žiadosti a reklamácie týkajúce sa produktov a prijatých objednávok
- Zadáva objednávky do systému, komunikuje s tuzemskými aj zahraničnými dodávateľskými závodmi
- Zodpovedá za bezchybný chod oddelenia a podľa potreby zastupuje svojho kolegu v jeho neprítomnosti
- Zodpovedne spracúva došlé objednávky ( fax, inbox, pošta, telefonáty)
- Dbá na systematické a precízne vedenie agendy
- Spolupracuje s ostatnými oddeleniami
- Prevádzková doba oddelenia 8:00-18:00 (pracovníčky sa striedajú smeny 8:00-16:30, 9:30 18:00, smeny v stredu majú flexibilný začiatok a koniec)

pozn. Bude Vás kontaktovat kolegyně z České Republiky - Martina Filipová, HR Specialist Omega Optix&Essilor

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti a skvelá partia
- Priestor pre profesijný rast
- Motivujúce ohodnotenie a zamestnanecké benefity
- Zamestnanecké zľavy na produkty
- Cafeteria

-Možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore očná optika a okuliarové rámy

-Možnosť štúdia cudzích jazykov (cez platformu Leonardo)

Bude Vás kontaktovat kolegyně z České Republiky - Martina Filipová, HR Specialist Omega Optix&Essilor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS - Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívny prístup k práci a flexibilita
- Tímový hráč
- Systematickosť a precíznosť
- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, shopnosť zvládnuť stresové situácie, zmysel pre detail

Spoločnosť je lídrom v oblasti očnej optiky. V tejto oblasti je producentom všetkého, čo s očnou optikou súvisí. EssilorLuxottica je nadnárodnou spoločnosťou s pôsobením na 6 kontinentoch a v 69 krajinách, kde má svoje zastúpenia, či už obchodné alebo výrobné . V súčastnosti zamestnáva takmer 190 000 ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Filipová
E-mail: poslať životopis
ID: 4817041  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac