Odborný konzultant (očná optika) pre región Stredné + Východné Slovensko

ESSILOR SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
minimálne 1 350,- EUR + odmeny až 700,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Plnenie obchodného plánu vo zverenom regióne a zodpovednosť za výsledky
* Starostlivosť o súčasných zákazníkov
* Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
* Podpora kľúčovým zákazníkom
* Pravidelný reporting a analýza obchodnej situácie v regióne

* Zázemie medzinárodnej spoločnosti s významným postavením na slovenskom trhu
* Možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami a produktami
* Možnosť odborného aj profesijného rastu
* Zaujímavá, samostatná a náročná práca s vysokým podielom vlastnej zodpovednosti a možnosťou sebarealizácie
* Motivujúce platové ohodnotenie a množstvo zamestnaneckých benefitov
* Služobný automobil s možnosťou použitia aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

očná optika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* Ukončené min. SŠ vzdelanie v odbore očný optik, vzdelanie v odbore optometria výhodou
* Skúsenosti v oblasti predaja v očnej optike
* Znalosť AJ výhodou – nie je podmienkou
* Veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
* Analytické a obchodné myslenie
* Schopnosť aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti a rozvíjať vzťahy so zákazníkmi
* Znalosť práce s PC
* Flexibilita

Spoločnosť je lídrom v oblasti očnej optiky. V tejto oblasti je producentom všetkého, čo s očnou optikou súvisí. Essilor je nadnárodnou spoločnosťou s pôsobením na 6 kontinentoch a v 69 krajinách, kde má svoje zastúpenia, či už obchodné alebo výrobné . V súčastnosti zamestnáva takmer 64 000 ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Polus Tower I, Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Radana Kovářová
Tel.: +420773779700
E-mail: poslať životopis
ID: 3622494   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   minimálne 1 350,- EUR + odmeny až 700,- EUR