IT Operations Manager

essential data, s.r.o.

Lazaretská 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou je: Plánovať, organizovať a riadiť prevádzku realizácie poskytovania technickej podpory zákazníkom podľa dohodnutých SLA a koordinovať interné aj klientské infraštruktúrne projekty, ktoré sa realizujú na mieru zákazníkom.

Popis práce:

- riadenie technického oddelenia (systémoví administratori pre Linux/Windows a cloudové prostredia, devops špecialist, sieťoví administrátori)

- pravidelné plánovanie úloh pre členov oddelenia (vo forme sprintov) v kooperácii s projektovými manažérmi s využitím nástroja JIRA/Confluence

- plánovanie rozdelenia kapacity členov oddelenia na projekty, dennú operatívu a služby,

- riadenie dennej operatívy a realizácie služieb pre zabezpečenie SLA pre zákazníkov

- komunikácia s pridelenými zákazníkmi pre zabezpečenie požadovaného rozsahu služieb na technickej a konzultačnej úrovni (riešenie problémov, SLA)

- eskalačný kontakt pre prevádzkové procesy, monitoring a riešenie ticketov zákazníkov

- optimalizácia procesov projektového riadenia v spolupráci s CTO a CDO

- účasť na pre-sales aktivitách a príprave ponúk v spolupráci s obchodným oddelením, najmä technické konzultácie pri analýze zákazníckych požiadaviek a dizajne technického riešenia

- podpora pri príprave podkladov a realizácii výberových konaní na výber dodávateľov pre internú infraštruktúru aj zákaznícke projekty (infra témy)

- Spájame hodnoty vzájomnej dôvery, zmysluplnosti a inovatívnosti, tvoriac tak prostredie podporujúce profesionálny rast.
- Práca na zaujímavých projektoch
- Veľkorysý priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov,
- Iniciatíva a konštruktívne myšlienky nájdu u nás svoje plné vyjadrenie v praxi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:

- vysokoškolské vzdelanie technického zamerania

- skúsenosti s poskytovaním a riadením technickej podpory zákazníkom

- minimálne 3-ročná skúsenosť s vedením tímu ľudí s technickým zameraním

- prehľad o informačných technológiách so zameraním na serverové a sieťové riešenia - predchádzajúca prax s UNIX-like systémami (Linux, Solaris, *BSD) a sieťami výhodou

- skúsenosť s implementáciou technických štandardov a technologických procesov výhodou

- znalosť práce s JIRA/Confluence výhodou

Osobnostné predpoklady:

- vysoká miera zodpovednosti, samostatnosť, orientácia na ciele a odolnosť voči stresu

- ľudský individuálny prístup pri riadení, motivácii a rozvoji pracovníkov

- dobré komunikačné schopnosti

Sme slovenský software house.
Pomáhame spoločnostiam vyťažiť z dát AI digitálnej transformácie maximum.
Naším poslaním je prinášať pokrokový pohľad, otvárať nové možnosti a dodávať efektívne a užitočné riešenia zákazníkom.
Do práce vkladáme energiu, rozum a srdce - AI (aj )preto sa s nami jednoducho a dobre pracuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Komiňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4811276  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac