Sales Manažér - public sektor v IT

essential data, s.r.o.

Lazaretská 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si schopný viesť biznis a máš chuť pohnúť sa v oblasti IT a v segmente public? Hľadáme skúseného Sales Manažéra, ktorý získa nových klientov. Dôležitou úlohou je aj udržiavať a rozvíjať vzťahy s partnerskými firmami. Hľadáme človeka, ktorý bude vytvárať most medzi našimi IT riešeniami a potrebami klientov.

Popis práce:
• Starostlivosť o zákazníkov a budovanie nových obchodných vzťahov
• Akvizícia nových klientov
• Identifikácia, rozvoj a realizácia obchodných príležitostí
• Príprava podkladov do verejných obstarávaní
• Poskytovanie konzultácií pre IT služby a softvérové riešenia
• Starostlivosť o obchodných partnerov, rozvíjanie obchodných kontaktov
• Vedenie obchodných stretnutí, prezentácia portfólia služieb a riešení
• Vyjednávanie podmienok, uzatváranie zmlúv a objednávok
• Komunikácia a aktívna práca s ostatnými členmi tímu

- Spájame hodnoty vzájomnej dôvery, zmysluplnosti a inovatívnosti, tvoriac tak prostredie podporujúce profesionálny rast.
- Práca na zaujímavých projektoch
- Veľkorysý priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov,
- Iniciatíva a konštruktívne myšlienky nájdu u nás svoje plné vyjadrenie v praxi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požiadavky:
• Skúsenosti v obchodnej činnosti minimálne 5 rokov ideálne v oblasti IT v public segmente
• Skúsenosti s vedením obchodných rokovaní a presales aktivitami
• Skúsenosti s realizáciou verejných obstarávaní
• Znalosť technických riešení v oblasti IT

Osobnostné predpoklady:
• Výborné komunikačné zručnosti
• Profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
• Iniciatíva a zameranie na vytváranie podmienok pre získavanie nových obchodných príležitostí
• Schopnosť efektívne viesť obchodné rokovania
• Proaktívny a kooperatívny prístup, tímová orientácia

Sme slovenský software house.
Pomáhame spoločnostiam vyťažiť z dát AI digitálnej transformácie maximum.
Naším poslaním je prinášať pokrokový pohľad, otvárať nové možnosti a dodávať efektívne a užitočné riešenia zákazníkom.
Do práce vkladáme energiu, rozum a srdce - AI (aj )preto sa s nami jednoducho a dobre pracuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4626828  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac