Senior Fullstack Java 8. - 11. Developer /Modulový Architekt

essential data, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, nie stroje.
Uznávame ľudí, ktorí premýšľajú a dokážu sa poučiť na vlastných chybách. Dopĺňame tím o odborníkov, ktorí nám sedia aj ľudsky, vedia zdieľať informácie, priateľsky a otvorene komunikovať.
Naša firemná kultúra je založená na hodnotách dôvery, tímovosti a otvoreného dialógu a profesionálneho prístupu.

Tvojou hlavnou úlohou bude návrh, vývoj a implementácia aplikácií v ekosystéme Java pri vývojí SW riešení na úrovni frontendovej aj backendovej časti. A spolupráca na architektúre jednotlivých modulov veľkých SW riešení.

Spolupráca na návrhu technického riešenia na základe výsledkov analýzy požiadaviek zákazníka
Vývoj modulov webových aplikácií
Testovanie a ladenie kódu
Opravy chýb a priebežná údržba aplikácie
Príprava technickej dokumentácie
Návrh architektúry modulového riešenia, identifikácia a vyhodnocovanie variantných riešení
Zodpovednosť za správnosť, efektívnosť a účelnosť navrhovanej architektúry v spolupráci s hlavným architektom
Zodpovednosť za kvalitu kódu
Technický dohľad a riadenie vývojového tímu
Spôsob vývoja: IntelliJ IDEA, Jenkins, Git flow, GitLab, JIRA, Confluence, SonarQube
Používané technológie: Spring Boot

∗ Práca na zaujímavých projektoch a priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi
∗ Príjemná firemná atmosféra menšej firmy ľudí
∗ Flexibilný pracovný čas
∗ Možnosť pracovaťaj z home-office
∗ Zaujímavý benefitný systém (vstupné karty do fitness centra, čerstvé ovocie, veselé firemné akcie, parkovanie v centre mesta)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

6

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Java SE na úrovni pokročilý, skúsenosti so Spring Framework a/alebo Java EE výhodou
• Skúsenosti s návrhom aplikačnej architektúry – UML (Class, ERD, Component)
• Výhodou znalosti Linux s ohľadom na deployment aplikácií (DevOps) výhodou
• Anglický jazyk – mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady:
• Chuť spolupracovať s mladým vývojovým tímom agilnými metódami
• Schopnosť sústrediť sa na detaily a zároveň vnímať pozorne požiadavky zákazníka a ostatných partnerov
• Profesionalita, schopnosť pracovať v tíme a dobré komunikačné zručnosti

Sme slovenský software house.
Pomáhame spoločnostiam vyťažiť z dát AI digitálnej transformácie maximum.
Naším poslaním je prinášať pokrokový pohľad, otvárať nové možnosti a dodávať efektívne a užitočné riešenia zákazníkom.
Do práce vkladáme energiu, rozum a srdce - AI (aj )preto sa s nami jednoducho a dobre pracuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4309322  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac