IT Tester

essential data, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie testov podľa testovacích scenárov (funkčnosť, výkonnosť/záťaž, bezpečnosť, použiteľnosť)
• Manuálne testovanie aplikácií
• tvorba testovacích scenárov pre manuálny a/alebo automatizovaný spôsob testovania
• príprava testovacích prípadov
• programovanie skriptov/testov pre automatizované testovanie
• Identifikácia, analýza a hlásenie zistených nedostatkov a chýb
• Dokumentovanie a vyhodnotenie realizácie testov
• Komunikácia s programátormi a analytikmi pri analýze zistenej chyby
• Príprava a aktualizácia užívateľskej dokumentácie
• Práca s nástrojom JIRA, MS EXCEL, MS WORD

∗ Práca na zaujímavých projektoch a veľký priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi
∗ Príjemná firemná atmosféra
∗ Flexibilný pracovný čas
∗ Možnosť pracovať z home-office
∗ Zaujímavý benefitný systém (vstupné karty do fitness centra, čerstvé ovocie, veselé firemné akcie, parkovanie v centre mesta)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• Schopnosť sústrediť sa na detaily
• Dobré komunikačné zručnosti
• Analytické schopnosti
• Pokročilá užívateľská znalosť JIRA
• Anglický jazyk – mierne pokročilý
• Skúsenosti s testovaním – výhodou

Sme slovenský software house.
Pomáhame spoločnostiam vyťažiť z dát AI digitálnej transformácie maximum.
Naším poslaním je prinášať pokrokový pohľad, otvárať nové možnosti a dodávať efektívne a užitočné riešenia zákazníkom.
Do práce vkladáme energiu, rozum a srdce - AI (aj )preto sa s nami jednoducho a dobre pracuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3267871  Dátum zverejnenia: 7.2.2018