IT Analytik (UML, Enterprise Architect)

essential data, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat je posudzovaný individuálne podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT Business Analytik bude zodpovedný za analýzu na rozsiahlych (waterfall) projektoch. Jeho úlohou bude analýza zákazníckych požiadaviek, tvorba analytických dokumentov, BPMN diagramov a definícia use-case so zákazníkom. Výstupom sú podklady pre technického architekta softwarového riešenia.

Náplň práce:
- Zbieranie a analýza požiadaviek zákazníka a ich kategorizácia
- Pravidelné konzultácie so zákazníkom o prioritách projektu a jednotlivých komponentov
- Analýza workflow
- Modelovanie procesov (UML, BPMN, use-case diagramy..)a návrh optimalizácie procesov
- Návrh konceptu riešení pre zákazníka
- Budovanie a udržiavanie vťahov so zákazníkmi a technickými tímami
- Vypracovanie dokumentácie a podkladov pre technického architekta
- Dohliadanie nad dodržiavaním kvality výstupu

- ponúkame priestor pre profesnú sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi
- príjemná firemná atmosféra
- ponúkame prácu na zaujímavých projektoch (dlhodobého a strednodobého charakteru)
- prácu v kolektíve plnom kreatívnych a priateľských ľudí
- informácie o ďalších firemných benefitoch poskytujeme na osobnom stretnutí (podporujeme športové aktivity, zúčastňujeme sa bežeckých pretekov, tímbildingy...)

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti Essential Data v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Essential Data. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na analytickej pozícii v oblasti vývoja SW projektov minimálne 3 roky
- Pokročilá znalosť analytických a modelovacích nástrojov (UML, Enterprise Architect, use-case diagramy, ARIS....)
Osobnostné predpoklady:
- záujem pracovať v tíme, ale schopnosť pracovať samostatne
- schopnosť prezentácie komplexných technických riešení aj netechnicky orientovaným používateľom
- komunikatívnosť a schopnosť viesť efektívnu komunikáciu - schopnosť získať a pochopiť požiadavky a procesy klienta + trpezlivosť pri vedení školení užívateľov u zákazníka
- silný analytický potenciál a schopnosť riešiť úlohy/problémy
- prozákaznícky prístup

Sme slovenský software house.
Pomáhame spoločnostiam vyťažiť z dát AI digitálnej transformácie maximum.
Naším poslaním je prinášať pokrokový pohľad, otvárať nové možnosti a dodávať efektívne a užitočné riešenia zákazníkom.
Do práce vkladáme energiu, rozum a srdce - AI (aj )preto sa s nami jednoducho a dobre pracuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3239241  Dátum zverejnenia: 10.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat je posudzovaný individuálne podľa skúsenosti