Pracovník gastra

ESSE spol. s r.o.

Miesto práce
Devínska nová ves, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokladňa, výdaj stravy, pomocné práce v kuchyni

Pravidelný mesačný príspevok na ubytovanie, cestovanie, nástupný finančný bonus vo výške 600 EUR, 2 x denne strava, nadštandardne preplácané nadčasy, pracovný odev zdarma + kvartálny príplatok za údržbu pracovných odevov a iné

Informácie o výberovom konaní

Stačí prezvoniť na: 0948 155 057

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Stabilná spoločnosť s mnohoročným pôsobením na slovenskom trhu v oblasti gastronómie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Zodpovednosť, príjemné vystupovanie, ochota a vôľa pracovať

Personálna agentúra Esse sa zameriava na profesionálne služby v oblasti recruitmentu, personálneho lízingu a executive search. Poskytujeme full servis v oblasti časovo ohraničeného prenájmu pracovníkov na konkrétne projekty a obdobia, ktorý sa stáva novým trendom flexibilného riešenia potreby ľudského kapitálu. Hlavným cieľom našich služieb je podporiť a odbremeniť našich obchodných partnerov pri hľadaní kvalitných zamestnancov s vysokou pridanou hodnotou pre dlhodobé i pevne stanovené obdobie. Na základe našich niekoľkoročných skúseností a odbornosti šetríme našim klientom čas a náklady spojené so získavaním a výberom vhodných uchádzačov. Pracujeme s náročnými klientmi a poskytujeme im profesionálny prístup, ktorý zohľadňuje každý detail vyváženej politiky ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3219667  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR