350 EUR

Administratívny pracovník / pracovníčka - 4 hodinový úväzok (iba pre osoby zdravotne postihnuté)

ESSAT CZ, s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2. 1. 2020
Celková mzda (brutto)
350 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významný zamestnávateľ, ktorý sa cez 20 rokov zaoberá upratovacími a strážnymi službami, hľadá do svojho tímu nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Administratívny pracovník / pracovníčka.

Pracovná pozícia je vyhradená pre osoby zdravotne postihnuté - podmienkou.

Náplňou Vašej práce bude najmä:

• bežné administratívne a kancelárske práce
• scanovanie, kopírovanie a zakladanie dokumentov
• podpora tímu v personálnych, prevádzkových a účtovných záležitostiach
• úzka spolupráca s účtovníčkou
• komunikácia s ostatnými oddeleniami / kolegami pôsobiacimi na Slovensku aj v Českej republike
• plnenie úloh nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

350

Radi Vám ponúkneme:

• mzda pri nástupu: 350 EURO
• pracovná doba: pondelok až piatok, 8.00 - 12.00 hod. (prípadne dohodou)
• zaučenie na pozíciu - nikto učený z neba nespadol :)
• pracovnú zmluvu na dobu neurčitú - dlhodobá spolupráca
• teambuildingy, firemné akcie
• fajn kolektív, v ktorom si kolegovia navzájom pomáhajú
• nástup 2. 1. 2020
• miesto výkonu práce: Trenčín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:

• užívateľskú znalosť práce na PC (najmä MS Excel, Word a Outlook)
• schopnosť vhodne voliť priority
• ochotu priučiť sa niečomu novému
• schopnosť pružne reagovať na novovzniknuté situácie
• dobré komunikatívne a organizačné zručnosti

Společnost byla založena v roce 1997. Jsme významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely. Kromě úklidu se zabýváme i celou řadou dalších činností - od údržby zeleně přes bezpečnostní služby až po správu budov. Naše služby poskytujeme v rámci celé České republiky a na území Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ESSAT CZ, s.r.o., organizační složka
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3806043   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   350