Administratívny pracovník / pracovníčka - 4 hodinový úväzok (iba pre osoby zdravotne postihnuté)

ESSAT CZ, s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2. 1. 2020
Mzdové podmienky (brutto)
350 EUR/mesiac350

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významný zamestnávateľ, ktorý sa cez 20 rokov zaoberá upratovacími a strážnymi službami, hľadá do svojho tímu nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Administratívny pracovník / pracovníčka.

Pracovná pozícia je vyhradená pre osoby zdravotne postihnuté - podmienkou.

Náplňou Vašej práce bude najmä:

• bežné administratívne a kancelárske práce
• scanovanie, kopírovanie a zakladanie dokumentov
• podpora tímu v personálnych, prevádzkových a účtovných záležitostiach
• úzka spolupráca s účtovníčkou
• komunikácia s ostatnými oddeleniami / kolegami pôsobiacimi na Slovensku aj v Českej republike
• plnenie úloh nadriadeného

Radi Vám ponúkneme:

• mzda pri nástupu: 350 EURO
• pracovná doba: pondelok až piatok, 8.00 - 12.00 hod. (prípadne dohodou)
• zaučenie na pozíciu - nikto učený z neba nespadol :)
• pracovnú zmluvu na dobu neurčitú - dlhodobá spolupráca
• teambuildingy, firemné akcie
• fajn kolektív, v ktorom si kolegovia navzájom pomáhajú
• nástup 2. 1. 2020
• miesto výkonu práce: Trenčín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:

• užívateľskú znalosť práce na PC (najmä MS Excel, Word a Outlook)
• schopnosť vhodne voliť priority
• ochotu priučiť sa niečomu novému
• schopnosť pružne reagovať na novovzniknuté situácie
• dobré komunikatívne a organizačné zručnosti

Spoločnosť bola založená v roku 1997. Sme významným poskytovateľom komplexných upratovacích služieb a ďalších špeciálnych služieb nielen pre priemyselné prevádzky, ale aj kancelárie, administratívne budovy, školy, nemocnice, obchody, banky alebo hotely. Okrem upratovania sa zaoberáme aj celým radom ďalších aktivít - od údržby zelene cez bezpečnostné služby až po správu budov. Naše služby poskytujeme v rámci celej Českej republiky a na území Slovenska.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3806043  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 350 EUR/mesiac350