3,3 EUR/hod.

Upratovačka (Nové Mesto nad Váhom) - od 3,30 EUR/hod.

ESSAT CZ, s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.12.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie a sústavné udržiavanie čistoty vo zverenom objekte
- ručné upratovanie v administratívnych budovách (kancelárie, spoločné priestory, sociálne zariadenia a pod.)
- strojové čistenie výrobných priestorov
- dodržiavanie pravidiel bezpečnosti práce

Pracovná doba: podľa vzájomnej dohody.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,30

V prípade záujmu, prosím, volajte: pán Ján Horský, +421 911 344 847 alebo píšte na e-mail: [email protected] Ďakujeme a prajeme Vám krásny deň.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Zodpovednosť a spoľahlivosť.
Požadujeme dlhodobú spoluprácu.

Společnost byla založena v roce 1997. Jsme významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely. Kromě úklidu se zabýváme i celou řadou dalších činností - od údržby zeleně přes bezpečnostní služby až po správu budov. Naše služby poskytujeme v rámci celé České republiky a na území Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ESSAT CZ, s.r.o., organizační složka
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Horský
Tel.: +421911344847
E-mail: poslať životopis
ID: 3754840   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,30