750 EUR

Predák upratovania

ESSAT CZ, s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
750 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie kontroly čistoty na zverenom objekte
- zastupovanie upratovačiek počas dovolenky
- strojové čistenie výrobných priestorov

Pracovná doba: pondelok až piatok 06.00 - 14.00 hodin, víkendy voľné.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Zodpovednosť a spoľahlivosť.
Požadujeme dlhodobú spoluprácu.

Společnost byla založena v roce 1997. Jsme významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely. Kromě úklidu se zabýváme i celou řadou dalších činností - od údržby zeleně přes bezpečnostní služby až po správu budov. Naše služby poskytujeme v rámci celé České republiky a na území Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ESSAT CZ, s.r.o., organizační složka
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3728431   Dátum zverejnenia: 31.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750