Chcete spojit účetnictví s personalistikou? Hledáte stálou práci? Pak čtěte dál :)

ESSAT CZ, s.r.o., organizačná zložka

Místo práce
Trenčín
plný úvazek
Termín nástupu
Február 2019
Mzdové podmínky (brutto)
1050 (odměňování podle nabytých zkušeností a výkonu), po zapracování možnost navýšení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro pobočku naší společnosti působící na Slovensku hledáme FINANČNÍ A MZDOVOU ÚČETNÍ.

Svěříme Vám:
* kompletní účetnictví pobočky české úklidové společnosti v Trenčíně (samozřejmě podle platné slovenské legislativy :)
* práci s vydanými a přijatými fakturami
* vedení pokladny
* řešení daňové problematiky
* zpracování mezd zaměstnanců (cca 70)
* tvorbu pracovněprávních dokumentů při nástupu i výstupu zaměstnance (pracovní smlouvy, dohody o provedení práce, zápočtové listy, potvrzení příjmu, evidenční listy důchodového pojištění apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odborná školení a kurzy
* celofiremní akce hrazené zaměstnavatelem
* stravenky
* pružná pracovní doba
* hlavní stabilní pracovní poměr (externí spolupráce není bohužel možná)
* dostatek času na zapracování
* podpora zkušenějších kolegů

Informace o náboru

Vážní vážení zájemci,
velmi nás těší, že jste se do výběrového řízení přihlásili.
Vhodní kandidáti budou osloveni telefonicky a pohovory budou probíhat v kanceláři v Trenčíně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Účetnictví, Finance, Ekonomika, Personalistika, Obchodní akademie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Pokročilý
Mzdové účetnictví - Expert
Personalistika - Pokročilý
Pokladna - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Expert

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* spolehlivost a loajalita
* ochota k dlouhodobé spolupráci - zaměstnanecký pracovní poměr (externě nelze)
* znalost programu Premier výhodou
* ochotu se leccos naučit - nikdo učený z nebe nespadl :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s 25letou historií a významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely a to v rámci celé České republiky i Slovenska.
Jsme členem Hospodářské komory a držiteli řady ISO norem.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3586012  Dátum zverejnenia: 24.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050 (odměňování podle nabytých zkušeností a výkonu), po zapracování možnost navýšení