Obchodný manažér (facility manažment), fix. + nadštandardné provízie

ESSAT CZ, s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € + nadštandardné provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoj obchodných aktivít v pridelenom regióne (Nitrianský a Trnavský kraj)
- vyhľadávanie nových zákazníkov a príprava ponúk pre nových zákazníkov
- vedenie schôdzok a jednaní s klientmi, upevňovanie a rozvíjanie vzťahov s klientmi
- profesionálna prezentácia služieb spoločnosti
- príprava ponúk pre výberové konania a ich následná obhajoba
- spolupráca s ostatnými členmi týmu na nadregionálnych ponukách, spolupráca s prevádzkovým oddelením spoločnosti pri realizácii získaných zákaziek
- správa databázy zákazníkov (CRM) a pravidelný reporting
- udržovanie prehľadu o podobných službách na trhu a o konkurencií v regióne

- zázemie stabilnej českej spoločnosti s vysokou kvalitou služieb
- motivačný systém finančného ohodnotenia - garancia základného platu a vopred zrozumiteľne definovaný systém výpočtu bonusov na mesačnej báze
- notebook, mobilní telefón, služební automobil
- priestor pre realizáciu dobrých nápadov

* Práca z domu i v teréne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

* ochota intenzívnej práce v celom regióne (Trnavský a Nitrianský kraj)
* veľmi dobré komunikačné schopnosti a prezentačné schopnosti
* schopnosť systematickej práce, plánovanie schôdzok, priebežného vyhodnocovanie príležitostí a definície priorít
* logické, analytické a organizačné schopnosti
* teamová spolupráca a loajalita k firme
* VP sk. B
* časová flexibilita
* užívateľská úroveň práce s PC (MS Excel, Word, Power point)
- Znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka na komunikační úrovni výhodou.

Společnost byla založena v roce 1997. Jsme významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely. Kromě úklidu se zabýváme i celou řadou dalších činností - od údržby zeleně přes bezpečnostní služby až po správu budov. Naše služby poskytujeme v rámci celé České republiky a na území Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ESSAT CZ, s.r.o.
Keramická 602/19
711 00 Ostrava

Kontakt

ID: 3188948   Dátum zverejnenia: 12.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € + nadštandardné provízie