Vodič dodávky pre západné Slovensko

ESPIK Group s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 320 EUR/mesiacSZČO je odmeňovaný na základe dennej odmeny 60,- EUR + príplatky na základe výsledkov z poskytovaných služieb. Je možné vykonávať prepravu aj na čiastočný úväzok (napr. len niekoľko dní v týždni alebo len v dopoludňajších hodinách - po dohode)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zbierať odpad zo stravovacích zariadení a potravinových reťazcov
- nakladať a vykladať 30-60 litrové sudy
- odovzdávať zberné doklady
- robiť inventarizáciu nádob
- s predstihom hlásiť požiadavky zákazníkov
- komunikovať s oddelením špedície
- starať sa o pridelené vozidlo a zverené predmety

- poskytovanie služieb pre stabilnú a dynamickú firmu
- možnosť prispieť k zmenám a zlepšeniu zabehnutých procesov vo firme
- zabezpečené školenia súvisiace s poskytovaním služieb
- firemné akcie a teambuildingy
- spravodlivý systém odmeňovania na základe výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Vhodní sú záujemcovia z okolia Sereď.

Životopisy zasielajte na [email protected].

Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní záujemcovia.
1. kolo výberového konania sa bude konať formou osobného pohovoru v meste Sereď v určený deň.
2. kolo výberového konania bude pohovor v teréne. Záujemca bude ako závozník v určený 1 deň. Výberové konanie vo forme skúšobnej jazdy nie je finančne odmenené.
Viac informácií bude poskytnutých len vybraným kandidátom.

Termín nástupu je ihneď po zaškolení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- aktívne šoférovanie
- zodpovednosť a samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- bez zdravotných obmedzení

Sme rýchlo rastúca firma zameraná na zber kuchynského a potravinového odpadu s najväčším pokrytím poskytovaných služieb na celom Slovensku. Viac informácií na www.espik.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4117812  Dátum zverejnenia: 7.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac