Vodič dodávky pre východné Slovensko

ESPIK Group s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 210 EUR/mesiacSZČO je odmeňovaný na základe dennej mzdy 55,- EUR + príplatky na základe výsledkov práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zbierať kuchynský a potravinový odpad zo stravovacích zariadení a potravinových reťazcov
- nakladať a vykladať 30-60 litrové sudy
- odovzdávať zberné doklady
- robiť inventarizáciu nádob
- s predstihom hlásiť požiadavky zákazníkov
- komunikovať s oddelením špedície
- starať sa o pridelené vozidlo a zverené predmety

- práca v stabilnej a dynamickej firme
- možnosť prispieť k zmenám a zlepšeniu zabehnutých procesov vo firme
- zabezpečené školenia v rámci pracovnej pozície
- pravidelné porady na zlepšenie pracovného prostredia
- firemné akcie a teambuildingy
- spravodlivý systém odmeňovania na základe výsledkov práce

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia vhodná pre uchádzačov z okolia Košíc.

Životopisy zasielajte na [email protected].

Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Výberového konanie bude formou pohovoru v teréne. Uchádzač bude ako závozník v určený 1 deň. Pohovor vo forme skúšobnej jazdy nie je finančne odmenený.
Viac informácií bude poskytnutých len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- aktívne šoférovanie
- zodpovednosť a samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- bez zdravotných obmedzení

Sme rýchlo rastúca firma zameraná na zber kuchynského a potravinového odpadu s najväčším pokrytím poskytovaných služieb na celom Slovensku. Viac informácií na www.espik.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4064809  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 210 EUR/mesiac