Administratívny pracovník v logistike

ESPIK Group s.r.o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
670 - 946 EUR/mesiacPri práci na TPP: V skúšobnej dobe mzda 625 EUR. Po skončení skúšobnej doby zvýšenie mzdy na 670 EUR (brutto) + 100% preplatené stravné lístky. Pri práci na živnosť: SZČO je odmeňovaný na základe dennej mzdy 43 EUR, čo značí 946 EUR pri 22 odpracovaných dňoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie nových aj existujúcich zberov a smerov v internom programe firmy
- Denná kontrola vodičov (ich nástup do práce, správne prihlásenie do systému a iné)
- Kontrola zberov z predošlého dňa, kontrola nepozbieraných prevádzok
- Kontrola kapacity, preťaženia a nájazdu vozidiel
- Kontrola efektivity trás, priraďovanie trás a práce naviac
- Zmeny smerov počas prázdnin, dovoleniek, mimoriadnych udalostí
- Práca v programe Commander (po zaškolení)
- Školenie vodičov, konštruktívna kritika, zisťovanie faktov
- Starostlivosť o vozový park, objednávky servisov, riešenie škodových udalostí, palivové karty
- Spracovanie pravidelných reportov
- Vypracovanie reportov pre nadriadeného podľa potreby

- práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- možnosť prispieť k inováciám a zlepšeniu zabehnutých procesov vo firme
- zabezpečené školenia v rámci pracovnej pozície
- firemné akcie, teambuildingy

Pracovná pozícia vhodná pre uchádzačov z okresu Stará Ľubovňa. Životopisy zasielajte len na [email protected].

Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači. Výberové konanie sa bude konať formou osobného pohovoru v Starej Ľubovni. Viac informácií bude poskytnutých len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť a samostatnosť
- Dôslednosť, úprimnosť, usilovnosť
- Logické myslenie
- Chuť pracovať v danej oblasti
- Predpoklad na výkon práce s ľuďmi/manažovanie
- Efektívna komunikácia
- Improvizačné schopnosti
- Zameranie sa na 100% odvedenú prácu

Sme rýchlo rastúca firma zameraná na zber kuchynského a potravinového odpadu s najväčším pokrytím poskytovaných služieb na celom Slovensku. Viac informácií na www.espik.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3966180  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 670 EUR/mesiac