Obchodný zástupca/ obchodná zástupkyňa TT+TN

ESPIK Group s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
08.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1100 + provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníkov, ktorí budú pracovať v Trnavskom a Trenčianskom kraji.
- zaevidovanie spracovaných Zmlúv a návštev v internom programe Kipse
- vyjednávanie cien
- ladenie termínov, plánovanie trás
- práca v rámci regiónu,
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- získavanie informácií o zmenách na trhu vo zverenom regióne,
- vypracovávanie ponúk v odpadovom hospodárstve,
- vedenie rokovaní so zákazníkmi,
- príprava a uzatváranie obchodných zmlúv,
- komunikácia so zákazníkmi,
- spracovanie podkladov k tvorbe plánov, a pod.
- zodpovednosť za plnenie stanoveného plánu predaja a aktivít vo zverenom regióne
- pravidelný reporting.

- práca od pondelka do piatku, 8 hod. pracovný čas, voľné víkendy,
- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- možnosť profesionálneho rastu
- odpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny,
- zamestnávateľom poskytované školenia za účelom ďalšieho vzdelávania sa,
- firemné akcie
- služobné auto, mobil, tablet,

Informácie o výberovom konaní

POZOR!!!
Pozícia vhodná pre uchádzačov z Trenčianskeho a Trnavského kraja.
Životopisy zasielajte do 13.12.2017 na email: profesia@espik.sk
Na výberové konanie budú pozvaný len oslovený uchádzači.

Výberové konanie sa bude konať v Trenčíne dňa 15.12.2017 od 9:00hod. Bližšie informácie len pre pozvaných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v oblasti obchodu, prípadne z odpadového hospodárstva, akvizície a prax v predaji služieb je výhodou,
- príjemné vystupovanie
- lojálnosť
-flexibilita
-dôslednosť
- odolnosť voči stresu
- zvládať námietky a aktívne na ne reagovať
- komunikačné a prezentačné zručnosti,
- vyjednávacie schopnosti,
- samostatnosť a zvládnutý time management podmienkou,
- vodičský preukaz typu B

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov a súvisiace činnosti v odpadovom hospodárstve.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Espik Group s.r.o.
Ulica Svornosti 11966/41
821 06 Bratislava
ID: 3261271   Dátum zverejnenia: 6.12.2017