Reagujte bez životopisu

Technik kontroly kvality

ESOX-PLAST s.r.o.

Miesto práce
Uhorská Ves
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
800 EUR/mesiac- v závislosti od skúseností kandidáta. Základná mzda + dochádzkový bonus + pohyblivá zložka - mesačná mzda 800 - 1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie meraní výliskov na pridelených meradlách
- vizuálna kontrola a triedenie výliskov
- spolupráca pri riešení reklamácii
- riešenie problémov s kvalitou na lisovni
- vedenie záznamov o kontrole kvality v informačnom systéme
- práca na 2 zmeny ranná 6:00-14:00 hod., poobedná 14:00-22:00 hod. (pondelok - piatok)

​- dochádzkový bonus 50 EUR
​- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
​- príspevky na stravu na DOXX kartu
​- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
​- priateľský kolektív
​- firemné akcie
​- možnosť pracovného postupu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- ovládanie základných meracích techník
- zodpovednosť, precíznosť
- schopnosť samostatne prijímať rozhodnutia
- prax v oblasti výroby plastov/kontroly výhodou
- znalosť čítania technických výkresov výhodou
- anglický jazyk výhodou
- ochota pracovať na zmeny - ranná, poobedná

ESOX-PLAST s.r.o. je úspešná slovenská rodinná výrobná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov. Zaoberáme sa návrhom a výrobou foriem, opravám, automatizáciám a sériovej výrobe technických plastových výliskov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Seman
Tel.: +421445207178
E-mail: poslať životopis
ID: 4506094  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac