Reagujte bez životopisu

Majster odborného výcviku

ESOX-PLAST s.r.o.

Miesto práce
Uhorská Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a sledovanie pracovnej činnosti žiakov, dodržiavania bezpečnosti a dodržiavania pracovných postupov a disciplíny na pridelenom pracovisku
- príprava učebných podkladov, materiálu, náradia a pomôcok potrebných k realizácii odborného výcviku v súlade s osnovami a plánmi
- inštruktáž k vyučovaciemu dňu - majster určí konkrétne úlohy pre žiaka a určí žiakovi pracovné miesto - pridelí žiaka k inštruktorovi
- skúšanie vedomostí a pozornosti žiakov formou kontrolných otázok.
- kontrola zápisu odučených - odpracovaných hodín a potvrdenie v mesačnom hlásení žiaka činností, ktoré si žiak sám zaznamenal a vyhodnotenie jeho práce
- príprava podkladov k hodnoteniu a klasifikácii žiakov

- komunikácia s rodičmi a so školou

- pomoc pri nábore žiakov – komunikácia s výchovnými poradcami základných škôl, pomoc s organizáciou dňa zručností, exkurzií, dňa otvorených dverí, účasť na burze stredných škôl

- správa budovy – koordinácia úloh dodávateľov opravárskych a údržbárskych prác – dohľad nad budovou

- stabilná práca na hlavný pracovný pomer v slovenskej firme
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- príspevky na stravu na DOXX kartu
- priateľský kolektív
- firemné akcie
- možnosť pracovného postupu

Od roku 2016 vzdelávame študentov v systéme duálneho vzdelávania. Spolupracujeme so strednými odbornými školami. Praktický výcvik poskytujeme odbore mechanik strojov a zariadení, mechanik-mechatronik, mechanik-elektrotechnik a technik spracovania plastov. Práca majstra odborného výcviku je vhodná aj popri dôchodku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, mechanik strojov a zariadení, mechatronik, elektrotechnik, učiteľ

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárenský výroba

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti na pozícií nástrojár, mechanik, mechatronik, elektrotechnik - klasické nástroje: sústruh, brúska, frézy výhodou
- osobnostné predpoklady - trpezlivosť, schopnosť a ochota učiť mladých, odovzdávať skúsenosti
- skúsenosti na podobnej pozícií sú výhodou, nie však podmienkou
- pedagogické vzdelanie výhodou

ESOX-PLAST s.r.o. je úspešná slovenská rodinná výrobná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov. Zaoberáme sa návrhom a výrobou foriem, opravám, automatizáciám a sériovej výrobe technických plastových výliskov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Seman
Tel.: +421445207178
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4505920  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac