Materiálový manipulant - voľné víkendy!

ESOX-PLAST s.r.o.

Miesto práce
Uhorská Ves
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Od 750 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda + dochádzkový bonus + príplatky za nočnú +pohyblivá zložka mzdy po skúšobnej dobe +odmeny na základe hospodárenia firmy - 750 - 970 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava materiálu pre výrobu - dosýpanie a sušenie materiálov
- váženie výrobkov a polovýrobkov
- čistenie strojov a zariadení pri výmenách výroby
- zodpovednosť za čistotu pracoviska
- zodpovednosť za riadne nakladanie s odpadmi – recyklácia odpadov podľa nariadení spoločnosti, riadne označovanie – štítkovanie odpadových materiálov, odvoz do príslušného kontajneru, kontrola recyklovaných materiálov
- práca na zmeny: ranná, poobedná a nočná zmena - PO-PIA

- dochádzkový bonus 50 EUR
- pohyblivá zložka mzdy po skúšobnej dobe
- odmeny na základe hospodárenia firmy
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- príspevky na stravovanie na Callio kartu
- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- priateľský kolektív a firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

1

- zodpovednosť, samostatnosť
- zmysel pre poriadok a čistotu
- spôsobilosť a ochota pracovať v noci
- obsluha VZV (nie je podmienkou vlastniť preukaz, školenie ponúkame)

ESOX-PLAST s.r.o. je úspešná slovenská rodinná výrobná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov. Zaoberáme sa návrhom a výrobou foriem, opravám, automatizáciám a sériovej výrobe technických plastových výliskov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4378047  Dátum zverejnenia: 20.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac