Odborný predajca podláh v interiérovom štúdiu

ESO, spol. s r.o.

Miesto práce
Popradská, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2023
Od 900 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie na základe skúsenosti a schopností. Po etablovaní možnosť doplnenia variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• osobný kontakt a odborné poradenstvo zákazníkom na predajni
• aktívna spolupráca a udržiavanie kontaktov s architektmi a dizajnérmi
• vypracovanie rozpočtov a cenových ponúk
• riešenia návrhov podlahových krytín a strešných skladieb pred realizáciou
• aktívny záujem o zákazky v procese alebo potenciálne projekty
• príjem a spisovanie objednávok
• technická podpora pre zákazníkov
• prezentácia sortimentu firmy
• príležitostné práce v teréne

• práca v stabilnej slovenskej rodinnej firme s viac ako 30 ročnou tradíciou
• perspektíva dlhodobého zamestnania na trvalý pracovný pomer
• príležitosť pre Tvoj kariérny rast
• skvelý pracovný kolektív a priateľskú atmosféru
• školenia zamerané na predaj a sortiment
• motivačné mzdové ohodnotenie
• účasť na firemných výstavách a komerčných podujatiach
• možnosť byť súčasťou nového ambiciózneho projektu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
• spoľahlivého kolegu/kolegyňu s proaktívnym prístupom a príjemným vystupovaním
• kreatívnu osobu so zmyslom pre dizajn, estetiku a technické riešenia
• zodpovedného, samostatného parťáka, ktorý je schopný pracovať v MS office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• schopnosť čítať technické výkresy je výhodou

Spoločnosť ESO pôsobí úspešne na slovenskom trhu od roku 1991 v oblasti predaja kúpeľňových obkladov a dlažieb, sanity a doplnkového sortimentu. Od roku 2007 sme rozšírili naše pôsobenie aj o sortiment podlahových krytín a zároveň sa stali jedným z lídrov v danom segmente na východnom Slovensku.

www.eso.sk
ID: 4470006  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac