Údržbár strojov a zariadení

ESNASA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
ESNASA SLOVENSKO s.r.o., Trnavská cesta, Leopoldov-Slovlik
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac+ mesačné odmeny do výšky 300,- eur + príplatky. Možnosť prehodnotenia platu po 6 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a oprava strojov a zariadení podľa plánu údržby a podľa potreby,
- diagnostika chýb a porúch mechanických, pneumatických a elektrických častí zariadení,
- oprava slaboprúdových zariadení,
- odstraňovanie porúch na technických zariadeniach,
- optimalizácia chodu výroby - návrhy na zlepšovanie technológií a procesov,
- vykonávanie preventívnej údržby výrobných a technologických zariadení, práca s
technickými výkresmi
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie ich funkčnosti a
bezpečnosti,
- ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení,
- obsluha tlakových nádob a kompresorov,
- údržba a drobné opravy podľa potreby

- práca na 1 zmenu,
- zabezpečenie viazačskeho, žeriavnickeho preukazu a preukazu VZV v prípade potreby,
- odborný rast,
- vernostný bonus po 2 rokoch,
- stravné lístky v hodnote 4,- eur,
- dochádzkový bonus,
- príspevok na dopravu,
- možnosť školení a vzdelávania sa,
- príspevok do DDS,
- bezplatné nápoje

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platná elektro vyhláška o odbornej spôsobilosti podľa § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. ,
- skúsenosti so strojovými zariadeniami,
- skúsenosti v elektroúdržbe a mechanické zručnosti,
- čítanie technických výkresov,
- zváračský preukaz

ESNASA SLOVENSKO, s.r.o. je dcérska spoločnosť španielskej strojárskej firmy Estampaciones Navarra S.A., sídliaca v Leopoldove. Ide o rozvíjajúcu sa spoločnosť, ktorej hlavnou náplňou je lisovanie kovových dielov za studena a bodové zváranie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4046778  Dátum zverejnenia: 5.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac