Operátor vo výrobe

ESNASA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
ASAP
600 EUR/mesiac+ mesačná odmena 100,- eur + dochádzkový bonus 50,- eur + príplatok za riziko + výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na manuálnych a automatických lisoch,
- vizuálna kontrola výrobkov,
- práca s bodovou zváračkou a závitorezom,
- odihlovanie,
- viazanie bremien, práca s mostovým žeriavom,
- ostatné manuálne úkony spojené s výrobou
- práca na 2 zmeny, vhodná pre mužov aj ženy

- mesačné výkonnostné odmeny,
- stravné lístky v hodnote 4,- eur,
- dochádzkový bonus,
- vernostné,
- príspevok na dopravu,
- príplatky za nadčas 35-100%,
- odmeny pri výročiach a životných jubileách,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- prehodnotenie platu po skúšobnej dobe,
- bezplatné školenia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ESNASA SLOVENSKO, s.r.o. je dcérska spoločnosť španielskej strojárskej firmy Estampaciones Navarra S.A., sídliaca v Leopoldove. Ide o rozvíjajúcu sa spoločnosť, ktorej hlavnou náplňou je lisovanie kovových dielov za studena a bodové zváranie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3523716  Dátum zverejnenia: 5.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac