Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vývojár backend and frontend systémov

ESMO s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacpodľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Napíšme spolu príbeh o spoločnom úspechu

Náš tím navrhuje a implementuje Enterprise softvérové riešenia reflektujúce súčasné trendy v oblasti komplexných informačných systémov, predikčného modelovania, simulácií a business intelligence pre silnú digitálnu budúcnosť našich klientov. Rastieme spolu s nimi.
Dôraz kladieme na kultúru otvorených dverí s priestorom na prezentáciu svojich nápadov a možnosťou individuálneho odborného rastu. Staň sa dôležitou súčasťou našej „firemnej skladačky“.

Čo sa od teba očakáva?
- vyvíjať zmysluplné riešenia s pridanou hodnotou v technológiách Java/JEE, JavaScript Spring/ Springboot a pod.;
- programovanie komplexných aplikácií v rozmanitom prostredí aplikačného portfólia
- technická podpora produkčného systému (3. úroveň – expertná podpora): analýza identifikovaných incidentov a problémov v spolupráci s analytikmi a ostatnými kolegami v tíme, návrh ich riešenia, spolupráca pri odstraňovaní závad.

- rodinná atmosféra
- minimálna byrokracia
- samozrejmosťou sú projektové odmeny pri úspešnom ukončení projektu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java/JEE - Pokročilý
Spring Boot - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:
- skúsenosť 1+ rokov s Java, Spring, SpringBoot, REST API, SQL
- skúsenosti a znalosti prace s dátovými štruktúrami
Výhody:
- výhodou skúsenosť s Camunda, Liferay, Elastic, UML

Sme softvérová spoločnosť ponúkajúca IT riešenia postavené na dlhoročných skúsenostiach odborníkov. Náš tím stojí na pevných základoch lojálnosti, priateľských vzťahoch a rešpekte. Prostredníctvom našich špecialistov detailne analyzujeme potreby zákazníka, ponúkame podporu pri výbere najvhodnejších riešení a ich implementáciou zefektívňujeme vnútorné firemné procesy. Zaoberáme sa hromadným inteligentným spracovaním papierových dát a ich ďalším automatizovaným spracovaním v elektronickej podobe. Uvedomujeme si hodnotu a silu informácií, a tak venujeme maximálnu pozornosť ich ochrane nielen z pohľadu bezpečnosti, ale taktiež z pohľadu ochrany osobných údajov.
Individuálny prístup ku klientovi a rešpektovanie jeho požiadaviek sú pre nás na prvom mieste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4508951  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac