Reagujte bez životopisu

Kuchár - vedúci smeny

Športovo-relaxačné centrum TROJA Lipany (ESMI elektrospoločnosť s.r.o.)

Miesto práce
Kpt. Nálepku 1358, Lipany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 800 EUR/mesiacmesačné odmeny z tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára - vedúceho smeny, na prípravu a výrobu jedál s profesionálnym a ľudským prístupom ktorý rozvážnou povahou a organizáciou práce vyzdvihne kvalitu kolektívu kuchyne.
Pri svojej práci sa môže oprieť o spoluprácu prevádzkara, pracovníčky zásobovania ako aj majiteľa prevádzky.

Náplň práce:
- tvorba jedál denného menu, sezónnej ponuky a slávnostných chodov
- riadenie smeny a zabezpečenie bezproblémového chodu kuchyne,
- dodržiavanie hygienicky čistého pracoviska a zásad HCCP,
- zodpovednosť za kvalitu vydávaných jedál,
- priama spolupráca s vedením prevádzky.

- výplata v 15 dňových cykloch
voľný vstup do fitness,
- voľný vstup pre deti/ vnúčatá do veľkého detského interiérového ihriska,

V prípade záujmu zaslať životopis na [email protected] alebo osobne Športovo-relaxačné centrum TROJA Lipany.
Len uchádzači v okruhu 40km od Lipian

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár,

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

5

- zmysel pre poriadok a čistotu,
- organizačné schopnosti,
- spoľahlivosť,
- pracovitosť,
- zodpovednosť
- kreativita

TROJA športovo-relaxačné centrum,
je komplexným strediskom cestovného ruchu poskytujúcim zábavné, športové, relaxačné, gastronomické a ubytovacie služby. Pod jednou strechou u nás nájdete množstvo možností pre zábavu, šport a oddych.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4545154  Dátum zverejnenia: 25.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac