Obchodný manažér stredné / východné Slovensko

ESMERO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacPlat si určuješ sám, ale základ musíš dosiahnuť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho človeka s dušou obchodníka so silným technickým myslením.
Netvoríme totiž sériovú výrobu, vytvárame luxus na mieru, ktorý podlieha istým predpísaným technickým normám a postupom, ktoré budeme od teba do istej miery vyžadovať.
Trocha stavbarčina, z väčšej časti spracovanie zákazky v systéme.
Hľadáme človeka ktorého baví cestovať, nechce sedieť na jednom mieste a jeho láskou je komunikácia s ľudmi, plnenie ich predstáv a snov.
To všetko pod dohľadom skúsených kolegov, až budeš schopný riešiť veci sám.
Plány máme veľké, chceme aby si nám pomáhal pri ich napĺňaní a my ti za to pomôžeme naplniť tvoje sny. Nečakaj, že budeme skromní, to isté očakávame od teba.
Preto ak nemáš výdrž a potrebuješ pauzu, táto misia nieje pre teba.
Hľadáme vytrvalých!

Zaškolenie nechaj na nás. Ty si vezmi veľkú dávku odvahy, rozumu, svoje sny a vytváraj si lepšiu realitu u nás.
Ponúkame ti dynamickú prácu v rýchlo rastúcej firme s priateľským kolektívom a zaujímavými tímovými aktivitami.
Samozrejmosťou je poskytnutie nevyhnutných pracovných prostriedkov: služobný telefón, notebook, tablet resp. služobné vozidlo.

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám prosím zasielajte mailom.
Oslovení budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu

Počet rokov praxe

1

- pozitívny prístup
- organizačné, komunikačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť
- schopnosť prijímať rozhodnutia a zodpovednosť
- technické myslenie
- anglický alebo nemecký jazyk výhodou

Sme obchodno - stavebná spoločnosť ktorá "prenáša pohodu domova až k vám do záhrady".
Navrhujeme, vyrábame a realizujeme montáž originálnych hliníkových a drevených zimných záhrad, zastrešení, zasklievacích systémov a tieniacej techniky.
Nech sa páči, menší výber z našich realizácií:
ID: 4432783  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac