Montážnik/Montér

ESMERO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž konštrukcií zimných záhrad, pergol, prístreškov (drevo, hliník, oceľ)
- montáž zastrešení, zasklievacích systémov a tieniacej techniky
- klampiarske práce
- stolárske práce
- drobné murárske práce
- cestovanie po Slovensku a Českej republike
- znalosť čítania z výkresovej dokumentácie prislúchajúcej k zakázke
- miesto nákladu materiálu - Senica

- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
- kariérny rast
- priateľský kolektív
- poistenie
- príplatky za služobné cesty
- pridelené služobné vozidlo (dodávka)
- služobné dodávky plne vybavené novým montážnym náradím
- tímové aktivity a iné, ...

Životopis v slovenskom jazyku nám prosím zasielajte mailom. Oslovení budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technicko - stavebné zameranie, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme obchodno - stavebná spoločnosť ktorá "prenáša pohodu domova až k vám do záhrady".
Navrhujeme, vyrábame a realizujeme montáž originálnych hliníkových a drevených zimných záhrad, zastrešení, zasklievacích systémov a tieniacej techniky.
Nech sa páči, menší výber z našich realizácií:
ID: 4260289  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac