Obchodný zástupca pre Slovensko

ESMERO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od úspešnosti predaja. Výška platu je neohraničená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická, e-mailová komunikácia so zverenými zákazníkmi
- dohadovanie obhliadok
- cestovanie za zákazníkmi: obhliadka, konzultácie, predstavenie firmy, predbežné zameranie, tvorba cenovej ponuky, získanie zákazky
- osvojenie si technických parametrov produktov, ktoré sú súčasťou firemných diel
- efektívne samostatne riešiť špecifické požiadavky zákazníkov
- databáza klientov: spracovanie dát v tabuľkách na dennej báze
- spoluúčasť na tvorbe a plnení plánov
- zúčastňovania sa porád a školení
- účasť na poradách a školeniach v obchodnej kancelárii v Senci min. 1 raz týždne
- udržiavanie dobrej atmosféry v tíme

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- služobný telefón
- v závislosti od obchodných výsledkov možnosť pridelenia služobného auta a notebooku
- možnosť kariérneho rastu
- priateľský kolektív
- tímové aktivity
- iné

Životopis v slovenskom jazyku nám prosím zasielajte mailom. Oslovení budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu

Počet rokov praxe

1

- organizačné, komunikačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť
- pozitívny prístup k práci
- odolnosť voči stresu
- schopnosť prijímať rozhodnutia a zodpovednosť
- technické myslenie, čítanie technických výkresov
- anglický alebo nemecký jazyk výhodou

Sme obchodno - stavebná spoločnosť ktorá "prenáša pohodu domova až k vám do záhrady".
Navrhujeme, vyrábame a realizujeme montáž originálnych hliníkových a drevených zimných záhrad, zastrešení, zasklievacích systémov a tieniacej techniky.
Nech sa páči, menší výber z našich realizácií:
ID: 4170430  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac